Medya

İbrahim Eren’den ‘Doha Büyükelçiliğine atandı’ haberine yalanlama

Bugün bazı haber sitelerinde TRT Genel Müdürü İbrahim Eren’in Katar’ın başkenti Doha Büyükelçiliği görevine getirildiği bilgisi yer alıyordu. Medyada öne çıkan bu haberle ilgili en yetkili ağızdan İbrahim Eren’den açıklama geldi. İbrahim Eren sosyal medya Twitter hesabından medyada çıkan haberlerin gerçeği yansıtmadığını dile getirdi.

İBRAHİM EREN: HABER DOĞRU DEĞİL

Anadolu Ajansı da gün içinde resmi hesabından “Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, TRT Genel Müdürü İbrahim Eren’in Doha Büyükelçiliğine atandığı iddiasının doğru olmadığını bildirdi.”ğine dair haberi paylaştı.

Eren, Twitter’dan konuyla ilgili olarak şu ifadeye yer verdi: “Bazı basın yayın organlarında hakkımda çıkan haberler doğru değildir. Haber yapılmadan evvel daha dikkatli olunmasını, kaynağından teyit edilmesini beklerdim. TRT ailesi olarak çalışmalarımızı aynı gayret ve heyecanla sürdürüyoruz.”

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu