Televizyon

İbrahim Selim, YouTube’daki programını hangi kanalda yapacak?

YouTube’da yaptığı talk show videolarıyla dikkat çeken oyuncu İbrahim Selim Fox TV’ye transfer oldu. “İbrahim Selim ile Bu Gece” adlı programda ünlü konuklar oyuncu İbrahim Selim’in konuğu olacak.

İBRAHİM SELİM’İN YENİ KANALI FOX TV OLDU

YouTube’da ünlülerle yaptığı talk show programıyla önemli izlenme oranları yakalayan Selim, bundan sonra ekran yolculuğuna Fox TV’de devam edecek.

Teni programın fragmanı yayınlandı. Yaz sezonunda ekranda olması beklenen yeni programın yayın tarihi henüz açıklanmadı.

İbrahim Selim, YouTube kanalındaki programında ünlü oyuncu Selin Şekerci’yi ağırlamıştı. İkili bir dönem ilişki yaşadıktan sonra yollarını ayırma kararı almıştı.

İbrahim Selim konuyla ilgili röportajda ayrılığın nedenini anlaşamama olarak ifade etmişti.

Selim, “İkimizde tatlı insanlarız, Selin de dünya iyisi bir insan. Olmadı yani, ben biraz yoğun çalışıyorum. Birbirimize zaman ayıramadık gibi bir şeyler oldu. Birbirimizi daha fazla mutsuz etmemek için ayrılma kararı aldık”  şeklinde konuşmuştu.

İşte İbrahim Selim’in yakında Fox TV’de başlayacak olan programının tanıtım videosu:

Mitos

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu