Magazin

İbrahim Tatlıses 7 yıl sonra stüdyoya girdi…İşte, İmparator’un Yaylalar performansı

Müzik dünyasından uzun bir süredir ara veren İbrahim Tatlıses’ten sevenlerine Yaylalar sürprizi… İmparator, ‘Yaylalar’ türküsü ile sessizliğine son veriyor. Tatlıses, 7 yıl aradan sonra stüdyoya girerek, türkü seslendirdi. Tatlıses, sevenlerine yakın zamanda çıkaracağı projelerin de müjdesini de verdi. Yaylalar türküsünün klibi YouTube’dan yayında…

YAYLALAR’IN VİDEO-KLİBİ YOUTUBE’DA YAYINLANDI

Çok yakında yeni albümüyle sevenlerinin karşısına çıkacak olan İbrahim Tatlıses ‘Yaylalar’ ile tüm Tatlıses hayranlarının ‘İmparator’ özlemini dindirmeye geliyor.

Tatlıses, Hatay sınır karakolu ziyareti sırasında seslendirdiği ‘Yaylalar’ türküsü ile sosyal medyada büyük yankı uyandırmıştı. Bunun üzerine stüdyoya girip, türküyü okuyan İmparator, müzikseverlere büyük bir sürpriz yaptı.

TATLISES’TEN RAP SÜRPRİZİ

3 ayrı versiyondan oluşan ‘Yaylalar’ türküsünün rap versiyonu ise oldukça dikkat çekici. Rap soundu ve klasikleşmiş İbrahim Tatlıses replikleri ile birleşen versiyon kelimenin tam anlamıyla bir ‘ters köşe’!

Poll Production by Polat Yağcı etiketi ile piyasaya çıkan Yaylalar’ın video klibi de izleyicilerle buluştu. İbrahim Tatlıses’in stüdyoda duygu dolu anlar yaşadığı okuma görüntülerinin de yer aldığı klip tüm müzik kanalları ve Poll Production YouTube kanalında yayınlanmaya başladı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı, televizyon ve dijital platformları odağına alan bir mecradır. Sitemizde ayrıca TV program ve dizi haberlerine, popüler teknoloji ve oyun haberleri içeriklerine de yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu