Magazin

İbrahim Tatlıses İdo’ya çıkıştı “Sen benim çakmamsın!”

İbrahim Tatlıses, Derya Tuna’dan olma oğlu İdo Tatlıses’e “Sen benim çakmamsın” diyerek  şaka yollu çıkıştı. Baba oğul arasında tatlı sert geçen soyadı kavgası nasıl bu raddeye geldi? İbrahim Tatlıses neden İdo’ya çakma dedi? Ayrıntılar Medyabey’de…

Önceki akşam sahnede 25. yaş gününü kutlayan İbrahim Tatlıses ve Derya Tuna’nın oğlu İdo Tatlıses, babasından sürpriz telefon gelince heyecanlandı.

Ablası Dilan Çıtak ve annesi Derya Tuna’nın da bulunduğu doğum günü kutlaması sırasında İdo sahnede şarkı söylerken annesi Derya Tuna, “Baban arıyor” diyerek telefonu oğluna uzattı. Baba oğul arasında şöyle bir konuşma geçti:

İdo Tatlıses- Buyur babacığım.

İbrahim Tatlıses- Sahneni böldüm, kusura bakma.

İdo Tatlıses- Siz olmasaydınız, ben nasıl olurdum?

İbrahim Tatlıses- Sen benimle kendini bir mi tutuyorsun? Esas İbrahim Tatlıses benim

İdo Tatlıses- Ben doğuştan Tatlıses oldum, sen sonradan

İbrahim Tatlıses -Sen bana çakma diyorsun! Sen gerçek misin? Ben çakma değilim, sen benim çakmamsın!

Bu sözler üzerine İdo “Babacığım sesinizi yükseltmeyin, sesiniz kısılacak” diyerek İbrahim Tatlıses’in gönlünü almaya çalıştı. Oğlunun doğum gününü kutlayan Tatlıses daha sonra “Telefonu Derya’ya ver” dedi. Bu sohbet salondakilerin gülüşmelerine neden oldu. İbrahim Tatlıses, eski hayat arkadaşı Derya Tuna için de “Bir zamanlar beni beklerdi, şimdi seni bekliyor. İkimiz de çok şanslıyız” diyerek jest yaptı.

Başa dön tuşu