Magazin

İbrahim Tatlıses photoshopla ismini karalamak isteyenlere isyan etti

İbrahim Tatlıses daha önce Türkiye seçimlerinde oy kullanırken çekilen bir fotoğrafına yapılan photoshop üzerine isyan etti. Tatlıses’i Kuzey Irak referandumunda oy kullanıyor gibi gösteren bu fotoğraf hakkındaki iddilara İmparator nasıl cevap verdi?

Türkiyede büyük tartışmalara neden olan Kuzey Irak’taki referandum oylamasının ardından sosyal medyaya İbrahim Tatlıses’in de bir fotoğrafı servis edildi. Tatlıses’i sanki Kuzey Irak’taki seçimlerde oy kullanıyormuş gibi gösteren bu fotoğraf kısa sürede sosyal medyada günün konusu oldu. Oysa gerçekte söz konusu fotoğraf, Tatlıses’in, photoshopla üzerinde oynanmış bir fotoğrafıydı. Bahsi geçen fotoğrafta Tatlıses oy sandığına zarfa atarken poz vermiş şekilde görülüyordu. Fotoğraf sosyal medyada büyük tepkilere ve yorumlara neden oldu. İlgili fotoğraf hakkında açıklama yapan Tatlıses adeta ateş püskürdü.

Instagram hesabından yaptığı açıklamada “Akıl var, mantık var; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olarak benim Irak Referandumunda ne işim var.” diyen Tatlıses bu fotoğrafı servis edenlerin ne yapmak istediklerini anlamış olmadığnı belirtti. İşte Tatlıses’in fotoğrafın orjinaliyle birlikte yaptığı o açıklama…

blank

Tatlıses’i sanki Irak Referandumu’nda oy kullanıyormuş gibi gösterilen o fotoğrafta sandık üzerine Irak’taki seçimlerde kullanılan etiket yapıştırılmış…

“Ben doğruları kanıtlamaktan bıktım, bazı boş insanlar photoshop yapıp, insanları kandırmaktan, bana saldırmaktan bıkmadı. Güzel kardeşlerim bilin istedim; 16 Nisan Anayasa Referandumunda oy kullanırken paylaştığım fotoğrafa, bazı kendini bilmezler photoshop yapıp Irak Referandumu’nda oy kullanmışım gibi göstermiş. Akıl var, mantık var; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olarak benim Irak Referandumunda ne işim var…!!! Yalan, dolan bile bir zeka gerektiriyor işte, yazık!!! Arkadaşlar ben tam birbuçuk senedir İzmirdeyim bunu herkes biliyor ne yapmak istediğinizi de anlamış DEĞİLİM.”

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu