Televizyon

İbrahim Tatlıses ve Hülya Avşar’dan yıllar sonra gelen düet

9 yıl aradan sonra yeniden yayın hayatına başlayan İbo Show’un dün akşam 2. bölümü yayınlandı. Star TV ekranlarında yayınlanan İbo Show’da İbrahim Tatlıses’in Hülya Avşar ile söylediği ”Mavi Mavi” şarkısının düeti izleyenleri mest etti. Usta şarkıcı İbrahim Tatlıses’in düet sırasında gözlerinin dolması da dikkatlerden kaçmadı.

Uzun aradan sonra yeniden ekranlara dönen sanatçı elini yüzüne götürerek gözyaşlarını kapattı. Ayrıca, ikili uzun bir aradan sonra ekran karşısına birlikte çıktı.

İbo Show’un diğer konukları ise ünlü oyuncular Demet Akbağ, Olgun Şimşek ve şarkıcı Kubat oldu. Kubat en güzel şarkılarını izleyenler için seslendirirken, Olgun Şimşek de uzun bir aradan sonra canlı yayında şarkı söyledi.

TATLISES’TEN HÜLYA AVŞAR İTİRAFI

Tatlıses, programdan Hülya Avşar ile ilgili bir itirafta bulundu.İbrahim Tatlıses “Hülya Avşar denen kişi çok inat ama çok inat bildiğiniz gibi değil yani…Birlikte film çekerken bana dedi ki illa ben şarkıcı olacağım ve senin solistin olacağım dedi ve dediğini yaptı. O zaman ben sen şarkı söylemesini bilmiyorsun dedim ama nerden bilim bu kadar iddialı olacak” diyerek yıllar sonra bir itirafta bulundu.

Mitos

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu