MagazinManşet

İbrahim Tatlıses’ten “Dilan Çıtak’ın babasıyım” itirafı

Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses, Dilan Çıtak’ın kendi kızı olduğunu sonunda kabul etti… Sosyal medya hesabından “Aslını inkar eden bizden sayılmaz” diye yazan İbrahim Tatlıses, Dilan Çıtak’ın kendi kızı olduğunu duyurdu.

TVEM kanalında yayınlanan ‘Her Şeyi Konuşalım’ adlı magazin programına  İbrahim Tatlıses’in kızı olduğunu iddia eden Dilan Çıtak konuk oldu. Dilan Çıtak, İbrahim Tatlıses için “Hala beni nüfusuna aldırmadı, bu yükü nasıl taşır ahirette bilemem DNA testinde hile yaptılar ama gerek yok suratım saçım sesim aynı yetmez mi?” diye konuştu.

 

‘ASLINI İNKAR EDEN BİZDEN DEĞİLDİR’

Yıllar sonra İbrahim Tatlıses’ten gelen bu itiraf sosyal medyanın en çok konuşulan konuları arasına girdi. Yıllardır Dilan Çıtak hakkında açıklama yapmayan İbrahim Tatlıses’in mangal başında yer aldığı bir fotoğrafını paylaşıp altına çocuklarının adını yazması dikkatlerden kaçmadı.

İbrahim Tatlıses, “Ahmed Salim, Gülşen, Gülden, Melek, Dilan, İdo ve Elif Ada’nın babasıyım. Ötesi var mı? Aslını inkar eden bizden sayılmaz. Bugüne kadar yazdınız çizdiniz, işte hayatımın özeti budur” diye yazdı.

10 YILLIK ÖZLEM SONA ERDİdilan-citak

İbrah‏im Tatlıses’‏in açıklamasından kısa bi‏r süre sonra Di‏lan Çıtak da b‏ir açıklama yapmış; “Babası olanlar anlamaz, i‏nsan baba demeyi‏ özler mi‏ hi‏ç. Özlermi‏ş… 10 yıllık özlem‏im sona erdi‏. Bundan önce de sen‏inleyd‏i, bundan sonra da seni‏nle dualarım. Kırılan kalb‏imi‏ onardığın ‏iç‏in teşekkürler baba.” şeklinde konuşmuştu. Dilan Çıtak, bu sözleriyle babasının açıklamasından sonra duyduğu mutluluğu di‏le geti‏rd‏i.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu