Magazin

İbrahim Tatlıses’ten flaş “köstebek” açıklaması

Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses’in, aile sırlarını ifşa ettiği gerekçesiyle peşine düştüğü kişinin oğlu Ahmet Tatlı olduğu iddia edildi. İbrahim Tatlıses’in şikayeti üzerine karakolda ifade verdiği öğrenilen Ahmet Tatlı, görüntülenmemek için binanın arka kapısından çıktı. İbrahim Tatlıses’ten yaşanan bu olayla ilgili açıklama geldi.

Konuyla ilgili açıklama yapan İbrahim Tatlıses, ‘Benim bahsettiğim konu çok başkayken, olayın oğlum Ahmet Tatlıses’e bağlanmasına çok üzüldüğümü belirtmek isterim. Olaylar zamanlama açısından tamamen bir tesadüften ibarettir. Oğlum Ahmet hiçbir zaman köstebek olmamıştır olamaz da!’ ifadelerini kullandı.
İbrahim Tatlıses, aile sırlarını ifşa eden birinin olduğunu belirterek, “Köstebeğe ulaşmaya az kaldı” demişti.

Dün instagram hesabından paylaşım yapan Tatlıses, “İçimizdeki köstebeğe ulaşmaya az kaldı. Bence ben onu bulmadan o kendini açık etse de, o da biz de rahatlasak ama yakınım biliyorum, tam emin olmam gerek! Vebal almak istemiyorum. Çok da seviyorum be arkadaş neden?” ifadelerini kullanmıştı.

AHMET TATLI İFADE VERDİ

Tatlıses’in, dikkat çeken paylaşımının ardından oğlu Ahmet Tatlıses ifade vermek için emniyete gitti. Ahmet Tatlıses, İbrahim Tatlıses de o sırada karakoldaydı.Kapının önünde basın mensuplarının olduğunu öğrenen Ahmet Tatlıses, görüntü vermemek için arka kapıdan çıkarak uzaklaştı.

İBRAHİM TATLISES’TEN AÇIKLAMA

Usta sanatçı konuyla ilgili sosyal medya hesabından şu açıklamayı yaptı:

“Dün Twitter’dan paylaştığım bir yazımın bugün çok yanlış anlaşılmalara sebep olduğunu üzülerek gördüm . Benim bahsettiğim konu çok başkayken, olayın oğlum Ahmet Tatlıses’e bağlanmasına çok üzüldüğümü belirtmek isterim. Olaylar zamanlama açısından tamamen bir tesadüften ibarettir. Oğlum Ahmet hiçbir zaman köstebek olmamıştır olamazda! Ahmed’im benim ilk göz ağrım ve kıymetlimdir. Oğlum da ben de her zaman birbirimizin yanında “Dağ” gibi durmuşuzdur ölene kadar durmaya da devam edicez.
Saygı ve Sevgilerimle… İbrahim Tatlıses”

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu