Dijital PlatformlarFragmanlar

İçca ile Damini mahallesine dönüyor, Kördüğüm’de bu hafta işler karışıyor

İçça ile Damini Mahallesine döner. Kanal 7’nin sevilen dizisi Kördüğüm’de bugün Tapasya, evde düzenlediği partiye İçça’yı çağırmaz. İçça ise bir zamanlar çok iyi anlaştığı Tapasya ile arasının bozulmasına üzgündür. Peki Kördüğüm’de yarın neler yaşanacak. Kördüğüm özet ve fragmanları haberimizde.

Kördüğüm 24.Bölüm (30 Ağustos Çarşamba)

Tapasya annesi ve babasının sevgisine ortak olduğu için İçça’ya kinlenir. İçça, eskiden olduğu gibi Tapasya ile oynamak ister ama Tapasya onu dışlar. Büyükannesinin yönlendirmesi ile İçça’yı sürekli aşağılar ve dalga geçer. Tüm sınıf arkadaşlarını evde düzenlediği partiye çağırır ama İçça’ya gelmemesini söyler. Bunu öğrenen Divya, İçça’ya partide giymesi için elbise hediye eder. Herkes partide İçça ile ilgilenince Tapasya çok kıskanır. İçça, Tapasya’nın sözlerine daha fazla dayanamaz ve annesi ile eski mahallelerine dönmeye karar verirler. Bunu öğrenen Tapasya mutluluktan havalara uçar.

https://www.youtube.com/watch?v=BmgriST49gY

Kördüğüm 25. Bölüm (31 Ağustos Perşembe)

Tapasyanın kıskançlık krizleri İçca’yı üzer. Kördüğüm’de yaırın Thakur, Tapasya ile konuşup İçça’dan çok onu sevdiğini söyler. Babası sayesinde İçça’ya yaptığı haksızlığı fark eden Tapasya, bu durumu telafi etmek için uğraşır. İçça’nın annesi ve babasını elinden alacağını düşünen Tapasya, onların eski mahallesine dönmesini ister. İçça evden gittikten sonra babasının sadece kendisi ile ilgileneceğini düşünen Tapasya bir süre mutlu olur. Ancak Thakur ve Divya Tapasya ile konuşup onun İçça’yı kıskanmasının anlamsız olduğuna ikna eder. İçça ve Damini’den özür dileyen Tapasya, onlara mahalleye dönmemesi için yalvarır. Damini, Tapasya’nın pişmanlığına inanır ve onun isteğini kabul eder. Ancak Tapasya, İçça’nın annesi ve babası ile birlikte uyuduğunu görür ve kıskançlıktan deliye döner.

https://www.youtube.com/watch?v=PQr-kTwTdUg

Kördüğüm 26. Bölüm (1 Eylül Cuma) 

İçca ıssız bir ormanda kaybolur. Gündüz kuşağının ilgiyle izlenen dizisi Kördüğüm’de bayramın ilk günü (1 Eylül Cuma) Tapasya, İçça’dan kurtulmak için gittikleri okul gezisinde onun yanlış bir trene binmesini sağlar. Bunun üzerine İçça, bütün geceyi ıssız bir ormanda geçirir. Tapasya’nın kıskançlığı İçça’ya zarar verecek duruma gelir. Ancak Thakur ve Divya kızlarının kıskançlığının bu kadar fazla olduğunun farkında değildir. Tapasya, İçça’dan tamamen kurtulmak için plan yapar. Hep birlikte gittikleri sınıf gezisinde İçça’nın yanlış trene binmesini sağlar. Geziden Tapasya’nın tek başına döndüğünü gören Damini, İçça için endişelenmeye başlar. Tapasya yüzünden hiç kimsenin olmadığı bir ormanda sabaha kadar yol bulmaya çalışan İçça çok kötü bir gece geçirir. Thakur ise Damini’ye verdiği sözü tutar ve İçça’yı bulup annesine teslim eder.

https://www.youtube.com/watch?v=TJup_wLaOcc

Kördüğüm 27. Bölüm (2 Eylül Salı) 

Tapasya babası tarafından cezalandırılır. İçça eve döner ancak yaşadığı şoku atlatamaz. Sürekli Tapasya’nın kendisini bırakmamasını sayıklar. Thakur ise Tapasya’nın bazı şeyleri yanlış anlattığını anlar. Thakur, İçça’nın Tapasya yüzünden ormanda kaybolduğunu öğrenir. Gerçekleri anlatması için Tapasya ile konuşan Thakur, kızının içindeki öfke ve kıskançlığa tanık olur. Küçük yaşta bu kadar kıskanç olması ve yalan söylemesinin affedilemez olduğunu düşünen Thakur, Tapasya’nın yurtta kalmasına karar verir. İlk önce bu karara tepki gösteren Divya, kızının iyi bir çocuk olması için kocasını destekler. Tapasya’ya kötü örnek olan büyükanne Thakur’un uyarısı ile sessiz kalmak zorunda kalır. İçça ise arkadaşının evden gitmesine sebep olduğu için kendisini suçlu hisseder.

Başka dünyalara ait iki arkadaşın sürükleyici öyküsü ‘’Kördüğüm-Uttaran’’ her gün 16:00’da Kanal 7’de…

Künye:

Orijinal Adı: Uttaran

Yapım Yılı:2008-2015

Yönetmen:Nandita Mehra

Senaryo:Mitali

Oyuncular:Tina Dutta, Rashami Desai, Sreejita De, Nandish Sandh, Mrunal Jain, Vikas Bhalla, Gaurav Chopra, Mrunal Jain, Ajay Chaudhary, Ayub Khan, Pragati Mehra, Pyumori Mehta, Pratima Kazmi, Vaishali Thakkar, Aron Singh Sharma

Dil:Hintçe

Ülke:Hindistan

Tür:Romantik- Drama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu