Fragmanlar

İçerde 5. bölüm fragmanında çok bilinmeyenli denklemler…

Yeni sezonun en bomba dizilerinden İçerde’nin merakla beklenen 5. bölümü fragmanı yayınlandı. Yusuf Müdür’ün oyunu Sarp’ın hayatını nasıl değiştirecek? İçerde yeni bölümde çok bilinmeyenli denklemler… Kardeşinin hayatta olduğunu öğrenen Sarp, şimdi ne yapacak? İşte İçerde 5. bölüm fragmanı…

Show TV’nin Ay Yapım imzalı, güçlü oyuncu kadrosu ve sarsıcı hikayesiyle Pazartesi akşamına damga vuran dizisi “İçerde”nin beşinci bölüm tanıtım yayınlandı.

Geçtiğimiz Pazartesi ekrana gelen “İçerde”nin dördüncü bölümünde; Celal; Mert’i, Sarp’ın annesi Füsun ve Eylem’le birlikte evlerinin önünde görmesi Mert’i köşeye sıkıştırdı. Bunun üzerine Yusuf Müdür’ün, Celal Baba’nın özel misafirinin kimliğini öğrendiği haberini Celal’e uçuran Mert, yeniden göze girmeyi başardı. Sarp, ilk kez Yusuf Müdür’ün bulduğu Necip vasıtasıyla kardeşinin hayatta olduğunu öğrendi. Sarp’ın mutluluktan gözyaşlarını tutamadığı sahne ekran başındakileri derinden etkiledi. Fakat bölüm final sahnesinde Necip’in aslında Yusuf Müdür olduğu ortaya çıktı. Yusuf Müdür’ün Sarp’a oynadığı bu oyun milyonları şoke etti.

Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği ve iki kardeşin birbirini bulma hikayesini anlatan İçerde’nin başrollerinde Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Çetin Tekindor, Bensu Soral, Damla Colbay, Mustafa Uğurlu, Rıza Kocaoğlu, Nihal Koldaş, Gözde Kansu ve Yıldıray Şahinler yer alırken yönetmenliğini ise Uluç Bayraktar üstleniyor.

“İçerde”, heyecan dolu tekrarsız yeni bölümü ile her Pazartesi saat 20.00’de Show TV’de ekrana gelmeye devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu