Dijital PlatformlarFragmanlar

İçerde dizisinin 2. bölüm tanıtımı yayında

Show TV’nin Ay Yapım imzalı, güçlü oyuncu kadrosu ve dikkat çeken hikayesiyle Pazartesi akşamına damga vuran dizisi “İçerde”nin ikinci bölüm yeni tanıtım yayınlandı. İşte, İçerde’nin merek edilen 2. bölümünden detaylar..

Geçtiğimiz Pazartesi ekrana gelen “İçerde”nin ilk bölümünde; Sarp’ın (Çağatay Ulusoy) Polis Akademisi’nin mezuniyet törenini bastığı sahneyle açıldı. Akademiden birincilikle mezun olmak üzereyken babasının mafyanın önde gelen ismi Celal’in (Çetin Tekindor) tetikçisi olması nedeniyle polislikten atılan Sarp, kendisini suçlayan Organize Şube Müdürü Yusuf ile sert bir kavgadan sonra emniyetle yollarını ayırdı. Akademiden dönem arkadaşı Mert ise (Aras Bulut İynemli) Organize Şube’de komiser olarak göreve başladı.

Yusuf’a düşmanlığıyla Celal’in adamı olmaya karar veren Sarp’ın ve Mert’in gerçek amaçları final sahnesinde ortaya çıktı. Sarp’ın aslında Yusuf’un, Mert’in ise mafya babası Celal’in muhbiri olması ekran başındakileri ters köşeye yatırdı. İki tarafın da kendi aralarında birbirlerine “İçerde misin” sorusunu yönelttiği sürpriz final sosyal medyada büyük alkış topladı.

Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği ve iki kardeşin birbirini bulma hikayesini anlatan İçerde’nin başrollerinde Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Çetin Tekindor, Bensu Soral, Damla Colbay, Mustafa Uğurlu, Rıza Kocaoğlu, Nihal Koldaş, Gözde Kansu ve Yıldıray Şahinler yer alıyor. Uluç Bayraktar’ın yönetmenliğini üstlendiği “İçerde”, nefes kesecek yeni bölümü ile Pazartesi günü saat 20.00’de Show TV’de.

İşte “İçerde”nin 2. bölüm 2.tanıtımı:

Yeni dizi “İçerde”nin 1. bölümde yer almayan çok özel bir sahnesi yayınlandı. Oyunculuğu ile göz dolduran Çağatay Ulusoy’un Polis Memuru karşısında “çek bakalım” dediği sahne özellikle sosyal medyada ilgi ile izlendi.

 

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu