Yerli Dizi

“İçerde” dizisinin zorlu rakipler karşısında şansı ne olacak?

Ay Yapım imzalı, güçlü oyuncu kadrosuyla sezonun en iddialı yapımları arasında gösterilen “İçerde” dizisinin  yeni tanıtımı yayınlandı. Merakla beklenen “İçerde”, 19 Eylül Pazartesi günü saat 20.00’de Show TV’de başlayacak. Kırgın Çiçekler, Babam ve Ailesi, Paramparça, Hangimiz Sevmedik ve Hayat Sevince Güzel dizileriyle amansız bir reyting mücadelesine girecek olan İçerde’nin en büyük silahı başta güçlü kadrosu, şimdilik muamma olan hikayesi ve de rejisi olacak.

İDDİALI  KADRO TEK BAŞINA YETERLİ OLACAK MI?

Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği ve iki kardeşin birbirini bulma hikayesinin anlatılacağı İçerde’nin başrollerinde Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Çetin Tekindor, Bensu Soral, Damla Colbay, Mustafa Uğurlu, Rıza Kocaoğlu, Nihal Koldaş, Gözde Kansu ve Yıldıray Şahinler yer alıyor.

Uluç Bayraktar’ın yönetmenliğini üstlendiği “İçerde”, nefes kesen senaryosu ve dev oyuncu kadrosu ile 19 Eylül Pazartesi günü saat 20.00’de Show TV’de başlıyor.

ÇETİN TEKİNDOR KARADAYI’DAN SONRA İÇERDE’DE

Dizide usta oyuncu Çetin Tekindor mafya babası Celal’i, Mustafa Uğurlu ise Kaçakçılık ve Organize Suçlar Şube Müdürü Yusuf’u canlandıracak. Bensu Soral, Celal’in avukat olan manevi kızı Melek’e, Damla Colbay ise gazeteci Eylem’e hayat verecek. Sarp’ın annesi Füsun karakterini ise Nihal Koldaş canlandıracak.

İÇERDE’NİN HİKAYESİ İZLEYİCİYİ YAKALAYABİLECEK Mİ?

Gerek oyuncu gerekse reji ekibiyle güçlü bir kadro ile gelen İçerde’de bıçaksırtı konu dizinin hikayesi. Eğer izleyici İçerde’yi hikaye bakımından yeterince güçlü bulursa dizinin oyuncu kadrosunun gücü ve Uluç Bayraktar’ın rejisi daha bir anlam kazanacak. Böylelikle İçerde, Pazartesi akşamları yayınlanan güçlü yapımlarla reyting rekabetinden daha olumlu bir sonuç alacak. İçerde’nin yayınlanacağı gün olan Pazartesi’yi en çok baskılayacak olan dizinin ATV’de yayınlanan ve aldığı yüksek izlenme oranlarıyla dikkat çeken Kırgın Çiçekler olması bekleniyor.

İZLEYİCİ İKİ KARDEŞİN BİRBİRİNİ BULMA HİKAYESİNE PRİM VERECEK?

İçerde’de Polis Akademisi’nde okuyan Sarp (Çağatay Ulusoy) ve Mert (Aras Bulut İynemli) kardeş olduklarından habersiz birbirlerine rakip olurlar. Sarp, Kaçakçılık ve Organize Suçlar Şube Müdürü Yusuf tarafından Polis Akademisi’nden mezun olmasına bir hafta kala polislikten atılır. Mezuniyet günü Yusuf’a silah çeken Sarp böylece daha önce hiç bilmediği yepyeni bir hayata adım atar. Bu yeni ve karanlık dünyada Sarp’ın en yakın düşmanı ise Akademi’nin diğer göz bebeği Mert olacaktır.

MEDYABEY

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu