Fragmanlar

İçerde son fragmanında heyecan dorukta (İçerde 3. bölüm 2. fragmanı)

Yeni sezonun en iddialı dizilerinden biri olan İçerde’nin son fragmanı heyecan uyandırdı. Ay Yapım imzalı, güçlü oyuncu kadrosu ve sarsıcı hikayesiyle sezonun en iddialı yapımı olan “İçerde”nin yeni tanıtımı yayınlandı. İçerde son fragmanda neler yer alıyor. Sarp ve Mert cephesinde yaşananlar Pazartesi günü ekrana nasıl yansıyacak?

Polis Akademisi’nde okuyan Sarp (Çağatay Ulusoy) ve Mert (Aras Bulut İynemli) kardeş olduklarından habersiz birbirlerine rakip olur. Sarp, Kaçakçılık ve Organize Suçlar Şube Müdürü Yusuf tarafından Polis Akademisi’nden mezun olmasına bir hafta kala polislikten atılır. Mezuniyet günü Yusuf’a silah çeken Sarp böylece daha önce hiç bilmediği yepyeni bir hayata adım atar. Bu yeni ve karanlık dünyada Sarp’ın en yakın düşmanı ise Akademi’nin diğer göz bebeği Mert’tir.

Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği ve iki kardeşin birbirini bulma hikayesini anlatan İçerde’nin başrollerinde Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Çetin Tekindor, Bensu Soral, Damla Colbay, Mustafa Uğurlu, Rıza Kocaoğlu, Nihal Koldaş, Gözde Kansu ve Yıldıray Şahinler yer alıyor. Uluç Bayraktar’ın yönetmenliğini üstlendiği “İçerde”, merakla beklenen yeni bölümü ile Pazartesi günü saat 20.00’de Show TV’de.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu