Dijital PlatformlarFragmanlar

İçerde yeni bölüm ile ilgili ilk tüyolar geldi

Show TV’nin reyting rekortmeni dizisi İçerde’nin yeni bölümü ile ilgili ilk tüyolar geldi. İçerde 20. bölümünde neler yaşanacağı hakkındaki ipuçları yayınlanan ilk sahne ile alınmaya başlandı. Alyanak’ın bağlı tutulduğu yerde “Hadi oğlum sen gel Berke, ölme!” dediği sahnede Berke’nin gelip yere yığıldığı anlar izleyenlerde merak uyandırdı.

Show TV’nin Ay Yapım imzalı, Pazartesi akşamına damga vuran dizisi “İçerde”nin 20. bölümünden ilk sahne yayınlandı.  “İçerde”nin dün akşam ekrana gelen 19. bölümünde; Melek, Celal’in kendine sakladığı gerçeği öğrenince onu artık hayatında istemediğini söyledi.Yaşar, Davut ve Sarp’ın peşine düştü. Alyanak’ın mekanına gelip onu aldı. Sarp, Coşkun’u hastaneye yetiştirdi. Doktor, Coşkun’un beyin sarsıntısı geçirdiğini ve hafıza kaybı yaşayabileceğini söyledi.

Bunun üzerine Sarp, Coşkun’un yanına Barış’ı bırakıp Melek’in yanına gitti. Melek’e Celal Baba’nın yaptığının affedilecek bir şey olmadığını, polise gidip annemin katili Kebapçı Celal’dir demelisin dedi. Melek bunu kabul edemeyeceğini ama ailesinden geri kalanı bulacağını söyledi. Bu arada Mert sinirli bir şekilde Coşkun’u neden öldürdüğünün hesabını sormak için Celal’in evine geldi. Celal, Coşkun’u öldürmek istemediğini, ama Sarp’ın dinlemeyip öldürdüğünü söyledi.

Yaşar, Sarp’ın annesinin dükkanına geldiğini öğrendi ve silahlı saldırı düzenledi. O anda Mert’te geldi ve Yaşar kaçtı. Davut Coşkun’u Sarp’ın vurmasının peşini bırakmayıp yakınlarda bir hastaneye silahlı saldırıdan alınan birisi olup olmadığını soruşturdu. Davut hastaneye geldiğinde Barış önceden Davut’u gördüğü için odayı değiştirip Davut’u atlattılar. Mert Melek’i arayıp teyzesi olduğunu adının Hülya olduğunu söyledi ve adresi verdi. Celal, Mert’ten Yaşar’ın adresini öğrenip, Sarp’a gidip bulmasını söyledi. Sarp verilen adresteki depoya gittiğinde karşısında Mert’i buldu. Sarp masadaki bulmaca üzerinde Alyanak’ın “Gökhan Demir”, “gece on” ve “Yaşar alışveriş” yazan şifreli notunu gördü.

Bu arada Mert’te Alyanak’ın telefonunu buldu ve son aranan numaranın Gökhan Demir olduğunu gördü. Sarp ve Yusuf Müdür buluştuğunda Yusuf Müdür, Gökhan’ın eski eşinin oğlu olduğunu ve bu buluşmada zarar görmemesi gerektiğini söyledi. Yusuf Müdür Serap ile buluştuğunda ise Gökhan’ın kendi oğlu olduğunu öğrendi ve bunu Sarp’a haber verdi. Gökhan ve Yaşar buluşma yerine geldiğinde Yaşar kendini göstermeden silahını çekti ve Gökhan’ı vurdu.

Yaşar parayı alıp tam Gökhan’ın başına sıkacakken Sarp yetişti ve Yaşar’ı vurdu. Sarp, Gökhan’ın yarasına tampon yapmaya çalışırken Mert komiser geldi, Yaşar çoktan kaçmıştı. Adrenalinin eksik olmadığı bölümde Mert’in “Sarp Yılmaz, tutuklusun” diyerek kelepçeyi taktığı anlar izleyenleri ekran başına kilitledi.

Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği ve iki kardeşin birbirini bulma hikayesini anlatan İçerde’nin başrollerinde Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Çetin Tekindor, Bensu Soral, Damla Colbay, Mustafa Uğurlu, Rıza Kocaoğlu, Nihal Koldaş, Gözde Kansu ve Yıldıray Şahinler yer alırken yönetmenliğini ise Uluç Bayraktar üstleniyor.

İşte “İçerde”nin 20. Bölümünden ilk sahne!

Başa dön tuşu