Dijital PlatformlarTelevizyonYerli Dizi

İçerde’de finale son 3 bölüm kala nefesler tutuldu! (İçerde yeni bölüm özet ve fragmanı)

Annesine kavuşmak için can atan Mert’in Sarp’a “gelmek istiyorum, görmek istiyorum, sarılmak istiyorum, Eylem’e gerçeği anlatmak istiyorum” dediği; Celal’in ise Eylem’in işini bitirmesi için Davut’a emir verdiği heyecan dolu tanıtım izleyenleri ekran başına kilitledi. İçerde’de nefesler tutuldu. Show TV’nin Ay Yapım imzalı, Pazartesi akşamına damga vuran dizisi “İçerde”nin 37. bölüm özet ve fragmanları Medyabey’de…

Yayınlandığı ilk günden itibaren herkesi ekran başına kilitleyen “İçerde”nin 37. bölümünde; Yılmaz Biraderler, onlardan çocukluklarını çalan Celal’e karşı güçlerini birleştirir. Eylem’in, Celal hakkında hazırladığı haberin internetten yayınlanması gerilimi tırmandırır.

BUL ŞU KIZI, BİTİR İŞİNİ!

Celal, Eylem’in cezasını kesmek üzere Davut’u görevlendirir. Sadece Eylem değil, Füsun ve Barış da büyük tehlike altındadır. Sarp ve Mert de gizliden gizliye onları korumak için harekete geçer. Bu sırada Sarp, suçsuz ve polis olduğunu kanıtlamaya çalışmaktan vazgeçmez. Yıllardır kendine sorduğu “ben kimim?” sorusunun cevabına kavuşan Mert ise annesinden uzak kalmaya dayanamaz. Sarp, Celal’le aralarındaki hesabı kapatana kadar sabretmesini istese de kardeşler bu kavuşmanın daha fazla gecikmesini istemez. Yıllar boyunca birbirlerinin yokluğu için gözyaşı döken Füsun ve Mert, artık mutluluk gözyaşları dökecektir.

Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği ve iki kardeşin birbirini bulma hikayesini anlatan İçerde’nin başrollerinde Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Çetin Tekindor, Uğur Yücel, Bensu Soral, Damla Colbay, Mustafa Uğurlu, Rıza Kocaoğlu, Nihal Koldaş, Gözde Kansu ve Yıldıray Şahinler yer alırken yönetmenliğini ise Uluç Bayraktar üstleniyor.

“İçerde”nin merakla beklenen finaline son 3 bölüm kaldı!

İçerde 37. bölüm 1. fragmanı 

İçerde 37. bölüm 2. fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu