Yerli Dizi

İçerde’de Mestan’ı kim öldürdü? İşte, Mestan’ı öldürmesi muhtemel 4 kişi

İçerde dizisinin son bölümünde Sarp ve Mestan’ın kavgası damga vurdu. Kavga sırasında Mestan’ı etkisiz hale getirdiği sırada arkadan gelen kimliği meçhul kişinin darbesiyle Sarp yere yığıldı. Sonrasında meçhul kişi Mestan’ı öldürdü.

Mestan’ı kimin öldürdüğü gizemini korurken dizinin yapım şirketi Ay Yapım’ın sosyal medya hesabından Mestan’ı kimin öldürdüğü sorusu dizinin önümüzdeki pazartesi günü cevabını bulacağı açıklandı.

Ay Yapım, sosyal medyada “#MestanıKimÖldürdü” etiketiyle interaktif bir etkinlik başlattı. Sosyal medyada dizinin takipçilerinden Mestan’ı kimin öldürdüğünün cevabı istendi. Sorunun cevabının şıkları da verildi. Mestan’ı öldüren dört isimden biri doğru cevabı oluşturuyor.

Buna göre Mestan’ı öldüren kişi; Yusuf Müdür, Davut, Alyanak ve Minik olarak şeçeneklerde verildi. Cevabı en fazla “like” alan takipçiye sürpriz bir hediye verileceği açıklandı

Mestan’ı kimin öldürdüğünün cevabı İçerde’nin yeni bölümünde verilecek.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu