Dijital PlatformlarFragmanlar

İçerde’nin 2. bölümünün tanıtımı yayında

Ay Yapım imzalı, güçlü oyuncu kadrosu ve sarsıcı hikayesiyle sezonun en iddialı yapımı olan “İçerde”nin ikinci bölüm tanıtımı yayınlandı. İlk bölümüyle bu akşam ekrana gelen “İçerde”nin yeni bölümü 26 Eylül Pazartesi günü saat 20.00’de Show TV ekranlarında olacak. İşte merakla beklenen İçerde’nin 2. bölüm fragmanı…

SOSYAL MEDYANIN GÜNDEMİNE OTURDU

Bu akşam ilk bölümü ile ekrana gelen İçerde sosyal medyanın gündemine oturdu. Twitter’da TT olan dizi saatlerce Türkiye gündeminde üst sıralarda yerini aldı. Dizinin müdavimleri bu performanslarıyla dizilerine sahip çıkacaklarını ve sosyal medyada güçlü olduklarını ortaya koymuş oldular.

Polis Akademisi’nde okuyan Sarp (Çağatay Ulusoy) ve Mert (Aras Bulut İynemli) kardeş olduklarından habersiz birbirlerine rakip olur. Sarp, Kaçakçılık ve Organize Suçlar Şube Müdürü Yusuf tarafından Polis Akademisi’nden mezun olmasına bir hafta kala polislikten atılır. Mezuniyet günü Yusuf’a silah çeken Sarp böylece daha önce hiç bilmediği yepyeni bir hayata adım atar. Bu yeni ve karanlık dünyada Sarp’ın en yakın düşmanı ise Akademi’nin diğer göz bebeği Mert’tir.

Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği ve iki kardeşin birbirini bulma hikayesini anlatacak İçerde’nin başrollerinde Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Çetin Tekindor, Bensu Soral, Damla Colbay, Mustafa Uğurlu, Rıza Kocaoğlu, Nihal Koldaş, Gözde Kansu ve Yıldıray Şahinler yer alıyor. Uluç Bayraktar’ın yönetmenliğini üstlendiği “İçerde”, yeni bölümü ile 26 Eylül Pazartesi günü saat 20.00’de Show TV’de.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu