Yerli Dizi

İçerde’nin 24. bölüm 3. tanıtımı yayında

Show TV’nin Ay Yapım imzalı,  güçlü oyuncu kadrosu ve sarsıcı hikayesiyle Pazartesi akşamına damga vuran dizisi “İçerde”nin 24. bölüm 3. tanıtımı yayınlandı. Önümüzdeki pazartesi itibariyle usta oyuncu Uğur Yücel’in Kudret Sönmez Tek karakteriyle dahil olacağı “İçerde”nin yayınlanan son tanıtımı büyük ilgi uyandırdı. Sarp’ın Tahsin’i vurduğunu gördüğümüz ve Mert’in kimliğinin açığa çıkıp kaçtığını izlediğimiz tanıtımda Celal ile Kudret’in karşı karşıya geldiği sahne izleyenlerin merakını arttırdı.

“İçerde”nin Pazartesi günü ekrana gelecek 24. bölümünde;

Handan, Sarp’ın Tahsin’i vurduğunu gözleriyle görür ve artık Celal’le iş yapacakları kesinleşmiş olur. Sarp ve Yusuf için bu iş çok önemlidir. Çünkü Handan ve Celal’in yapacağı sevkiyatın yerini öğrenip polis baskınıyla her ikisini de tutuklayabileceklerini düşünürler. Mert için çember daralıyordur. Celal’in muhbiri olduğu ortaya çıkmak üzeredir. Geçmişten gelen büyük bir düşman Celal’in planlarını alt üst edecektir.

blank

Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği ve iki kardeşin birbirini bulma hikayesini anlatanİçerde’nin başrollerinde Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Çetin Tekindor, Bensu Soral, Damla Colbay, Mustafa Uğurlu, Rıza Kocaoğlu, Nihal Koldaş, Gözde Kansu veYıldıray Şahinler yer alırken yönetmenliğini ise Uluç Bayraktar üstleniyor.

“İçerde”, heyecan dolu yeni bölümü ile her Pazartesi saat 20.00’de Show TV’de.

İşte “İçerde”nin 24. Bölüm 3. Tanıtımı!

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu