Dijital PlatformlarYerli Dizi

İçerde’nin finalinde kardeşlerden hangisi ölecek?

Show TV’nin bu sezon ekranda fırtına gibi esen dizisi sezon sonunda final ediyor. İçerde finalinde neler yaşanacak. Köşe yazarı ve televizyon eleştirmeni Mesut Yar Posta Gazetesindeki yazısında İçerde dizisinin finali ile ilgili tüyolar verdi. İçerde’nin Yılmaz kardeşlerden birimi yoksa ikisi birden mi ölecek? Eğer biri ölecekse o kişi kim? İçerde ne zaman final yapacak? Detaylar haberimizde…

Başrollerinde Çağatay Ulusoy ve Aras Bulut İynemli ve deneyimli usta oyuncuların yer aldığı İçerde’de büyük finale sayılı günler kaldı.

Posta Gazetesi’nde Mesut Yar’ın “Mutlu Sonla Bitme” başlıklı yazısından satır başları şu şekilde:

“Aşk-ı Memnu dizisinden biri ayrılacaksa, haberi önce Matmazel’e gelirdi; “Matmazel, filancayı harcayacaklar!”…

Önceki akşam İçerde’yi (Show TV) izlerken Yılmaz kardeşlerin yıllar sonra gelen mutluluğuna bakıp, bir parça his çokça da telaş yaptım. Mutluluk iki genç oyuncunun performansıyla çok sağlam şekilde resmedildi. Telaş ise dizinin inceden esinlendiği Köstebek’in sonu aklıma gelince oluştu…

İki köstebek de ölüyordu.

Hadi bizde o rakamı bire indir. Ama hissediyorum Matmazel, bu çocuklardan biri harcanacak…

Finale dört hafta kaldı. Ve bizde mutlu final yoktur Matmazel!”

İçerde 16 Haziran’da ekrana veda ediyor!

İçerde, 19 Haziran’da Lütfi Kırdar Auditorium’da hem oyuncularla hem de seyircilerle birlikte ekrana veda edecek. İki kardeşin birbirini bulma hikayesinin çarpıcı bir şekilde anlatıldığı dizinin, 19 Haziran Pazartesi akşamı yayınlanacak 39’uncu bölümüyle final yapacacağını sosyal medyadan duyruldu.

İçerde adlı dizinin resmi İnstagram hesabından “Büyük final 19 Haziran’da Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde” mesajının yayınlanmasıyla İçerde’nin son bölümünde bir sosyal sorumluluk projesiyle birleştirildiği anlaşılıyor. Yani İçerde’nin finali Lütfi Kırdar Auditorium’da seçkin davetlilerle birlikte özel bir gecede izlenecek. Bu geceye katılanlar “Minik Kalpler İçerde” projesine bağışta bulunmuş olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu