Yerli Dizi

İçerde’nin yeni bölümünde Alyanak güç peşinde

Show TV’nin güçlü dizi  projesi İçerde, 16. bölümüyle ekrana gelecek. Ay Yapım imzalı, güçlü oyuncu kadrosu ve ilginç hikayesiyle Pazartesi akşamına damga vuran İçerde dizisini 16. bölümünün 2. tanıtımı da yayında. İçerde izleyicilerini yeni bölümde yine sıkı bir bölüm bekliyor. Peki, İçerde’nin yeni bölümünde neler olacak? İşte, detaylar…

YUSUF MÜDÜR’ÜN YOĞUN BAKIMDAKİ GÜNLERİ SÜRÜYOR

“İçerde”nin Pazartesi günü ekrana gelecek 16. bölümünde; Yusuf Müdür hâlâ yoğun bakımdadır. Hastane ziyaretine geçmişinden bir kadın gelir. Melek, Celal’e karşı tepkilidir. Telefonlarına çıkmıyordur. Celal yaptığına pişman, kızına ulaşmaya çalışıyordur. Yeşim, Celal’in Melek konusunda bu kadar üzgün olmasına anlam veremez. Hatta Melek’in öz kızı olmasından şüphelenmeye başlar. Mert güvenlik kamerası görüntülerini kopyalamıştır. Sarp o görüntülerin Mert’te olduğunu anlar ve ele geçirmeye çalışır. Alyanak, Sarı Hüsnü’nün mahallesine çökmüştür. Oradakilerin kendisine biat etmesini sağlamaya çalışıyordur. Kendisini Celal’in bitiremediği adam ilan eder.

İÇERDE’NİN 16. BÖLÜMÜNÜN 2. TANITIMI DA YAYINLANDI

Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği ve iki kardeşin birbirini bulma hikayesini anlatan İçerde’nin başrollerinde Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Çetin Tekindor, Bensu Soral, Damla Colbay, Mustafa Uğurlu, Rıza Kocaoğlu, Nihal Koldaş, Gözde Kansu ve Yıldıray Şahinler yer alırken yönetmenliğini ise Uluç Bayraktar üstleniyor.

“İçerde”, heyecan dolu yeni bölümü ile her Pazartesi saat 20.00’de Show TV’de.

İşte “İçerde”nin 16. Bölüm 2. Tanıtımı

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu
Fiyatuygun.com TR