Magazin

İçki kadehi detayı herşeyi bozdu… Gülben Ergen yine tepkilerin odağında

Hayatını TV habercisi Erhan Çelik’le birleştiren Gülben Ergen önceki gün Kanal D Ankara Temsilcisi Hande Fırat’ı eşiyle birlikte evinde ağırladı. Hande Fırat’ın Gülben Ergen ile birlikte çekilen fotoğrafını sosyal medyada paylaşmasıyla ortaya çıkan ilginç detay yine Gülben Ergen’e yönelik tepkilere neden oldu.

Gülben Ergen ve Hande Fırat’ın birlikte çekilen fotoğrafında kadraja giren içki şişesi sosyal medyada büyük tepki çekti. Evde sohbet ettikleri dakikalardan bir fotoğraf paylaşan Ergen’in ardından Hande Fırat da Instagram’dan bir fotoğraf paylaştı. Kadraja giren şarap şişesi sosyal medyadaki çok sayıda kullanıcının Gülben Ergen’le ilgili tepki paylaşımları yapmasına neden oldu.

Gülben Ergen içki masasını sakladı, Hande Fırat gösterdi

Ergen’in paylaştığı fotoğrafta yemek masası görünmezken, Hande Fırat fotoğrafın geniş açısını paylaştığı masa üzerindeki içki şişesini gören hayranları, Ergen’i topa tuttu. Fotoğrafı kesip koymasına sinirlenenler sosyal medyadan ateş püskürdü.

Gülben Ergen, sessiz kalmayı tercih ederken Hande Fırat ise “Belki masada umreye gitmeyenler vardır. Mevsimlerden bayramdır! Hepimiz aynı masanın etrafında oturmuşuzdur birlikte! Önemli olan bu” diyerek eleştirilere göğüs germeye çalıştı.

Erhan Çelik ve Gülben Ergen Hacca gitmişlerdi

Erhan Çelik ve şarkıcı Gülben Ergen hacca gitmişti. Balayı tatil yerine kutsal topraklara gitme kararı alan çift dini görevlerini yerine getirip hacı olmuştu.

Gülben Ergen ise 2012 yılında “#3şeydenNefretEderim silah, içki, yalan” şeklinde içkiden nefret ettiğine dair bir paylaşımda bulunmuştu.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu