Televizyon

İclal Aydın Araf’ta Sorular’da

Ülke TV’de pazar akşamları ekrana canlı olarak gelen Esra Elönü’nün sunduğu Araf’ta Sorular adlı programın bu haftaki konuğu sunucu-oyuncu İclal Aydın olacak.

 

Esra Elönü’nün sunumu ile Ülke TV’de ekranlara gelen Arafta Sorular bu hafta oyuncu ve yazar İclal Aydın’ı konuk ediyor.

“Bize tarafını değil, arafını anlat.” sloganıyla yoluna devam eden programda Esra Elönü, hızla değişen gündemin satır arasında kalanları Arafta Sorular programı ile ekranlara taşıyor.

Oyuncu ve yazar İclal Aydın’ın konuk olacağı programda bu hafta, “Popüler kültürde giderek artan yozlaşma eğilimi toplumu nasıl etkiliyor? Günümüz Türk yazar ve şairleri arasında tükenmişlik sendromu mu yaşanıyor? Sanatçılar, yaşamları ile topluma örnek birer insan olma vasfını taşıyor mu?” sorularına yanıt aranacak. Programda ayrıca İclal Aydın sevilen şiirlerini de seslendirecek.

Sanatçıdan siyasetçiye, yazardan oyuncuya herkesin kendi arafını anlattığı Arafta Sorular her Pazar canlı yayınla Ülke TV’de ekrana gelecek.

Halen Fx TV’de yayınlanan O Hayat Benim adlı dizide oynayan İclal Aydın’ın katılacağı program 15 Mayıs Pazar akşamı saat 23:00’te ekrana gelecek.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu