Magazin

İclal Aydın’dan hüzünlü ve zorunlu açıklama

2015 yılında evlenen ünlü oyuncu-sunucu İclal Aydın ve görüntü yönetmeni Efe Kubilay çiftinin ayrılık haberi medyaya yansıyınca İclal Aydın konuyla ilgili sosyal medya hesabından takipçilerini bilgilendirdi. Üzücü haberi sevenleriyle paylaşan Aydın, boşanmalarını gizlemek için değil yeni duruma alışlabilmek için sesszi kaldıklarını dile getirdi.

Ünlü çift, 3 ay önce Urla Aile Mahkemesi’nde anlaşmalı olarak boşandı. Aydın ve Kubilay çiftinin aylar öncesinde sessiz sedasız boşandıklarını sadece çiftin yakın çevresi biliyordu.

İclal Aydın Instagram hesabından yaptığı duygusal paylaşımda boşanmaları konusunda şu açıklamayı yaptı:

 

“İnsanın kendine bile izah etmekte ve kabullenmekte güçlük çektiği bazı meseleleri uzak-yakın çevresine anlatabilmesinin güçlüğünü bildiğinizi düşünüyorum.  Bugün ilk olarak hangi gazetede, hangi sitede çıktı bilmiyorum ama “herkesten sakladığımız” için değil bu yeni duruma alışmaya, ayrılığımızı tamamlamaya çalıştığımız içindi sessizliğimiz. En azından benim için böyleydi. Bugün bir haber olarak sitelerde yer aldığından ben açıklama yapmak istedim:
Evliliğimizi 17-Nisan-2019 tarihinde resmi olarak sonlandırdık.
Benim için daima mutlu anılarla dolu, yaşadığım sürece hatırasını özenle saklayacağım bir beş yıl var geride. Birlikte diktiğimiz ağaçlar, büyüttüğümüz kedilerimiz, köpeğimiz, bir genç kız oluşunu beraber izlediğimiz kızımız Lalimiz, dostlarımız, annem, annesi, babalarımız, kardeşlerimiz, akrabalarımız da tanık oldu bu güzel hatıralara.. Bana ömrümün en huzurlu, kıymetli yıllarını yaşatan; içimde kendimle sonsuz bir barışa neden olan canım Efe’ye ve her durumda bizimle olan ailelerimize daima duacı ve müteşekkirim.
Yarın hepimize hayırla, huzurla, güzellikle gelsin dilerim…”

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

İnsanın kendine bile izah etmekte ve kabullenmekte güçlük çektiği bazı meseleleri uzak-yakın çevresine anlatabilmesinin güçlüğünü bildiğinizi düşünüyorum. 🌿🌿🌿🌿 Bugün ilk olarak hangi gazetede, hangi sitede çıktı bilmiyorum ama “herkesten sakladığımız” için değil bu yeni duruma alışmaya, ayrılığımızı tamamlamaya çalıştığımız içindi sessizliğimiz. En azından benim için böyleydi. Bugün bir haber olarak sitelerde yer aldığından ben açıklama yapmak istedim: Evliliğimizi 17-Nisan-2019 tarihinde resmi olarak sonlandırdık. Benim için daima mutlu anılarla dolu, yaşadığım sürece hatırasını özenle saklayacağım bir beş yıl var geride. Birlikte diktiğimiz ağaçlar, büyüttüğümüz kedilerimiz, köpeğimiz, bir genç kız oluşunu beraber izlediğimiz kızımız Lalimiz, dostlarımız, annem, annesi, babalarımız, kardeşlerimiz, akrabalarımız da tanık oldu bu güzel hatıralara.. Bana ömrümün en huzurlu, kıymetli yıllarını yaşatan; içimde kendimle sonsuz bir barışa neden olan canım Efe’ye ve her durumda bizimle olan ailelerimize daima duacı ve müteşekkirim. Yarın hepimize hayırla, huzurla, güzellikle gelsin dilerim…

İclal Aydın (@iclalaydin)’in paylaştığı bir gönderi ()

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu