Yerli Dizi

İddialı dizi Can Kırıkları hangi güçlü yapımlarla reyting yarışına girecek?

İddialı yapım Can Kırıkları dizisinin Atv ekranlarındaki macerası yakında başlıyor. Dizi, izleyicisiyle buluşmak için gün sayıyor. Tanıtımlarıyla dikkat çeken ve heyecanla beklenen dizinin yapımcılığını NTC Medya Mehmet Yiğit Alp üstlenirken, Yönetmen koltuğuna Kırgın Çiçekler dizisinden tanıdığımız Serkan Birinci oturuyor. Peki, Can Kırıkları hangi iddialı yapımlarla reyting rekabeti yaşayacak?

CAN KIRIKLARI’NIN YAYIN TARİHİ 8 EKİM PAZARTESİ

8 Ekim’de ekran yolculuğuna başlamaya hazırlanan Can Kırıkları için, geri sayım başladı. İki kadın polisin duygu yüklü hikayesini seyirciyle buluşturmaya hazırlanan dizide Hande Doğandemir, Seçkin Özdemir, Funda Eryiğit, Alican Yücesoy, Özgür Çevik, Ecem Özkaya, Hazar Motan, Kemal Uçar, Ali İpin ve Demir Karahan gibi başarılı isimler rol alıyor.

CAN KIRIKLARI GÜÇLÜ RAKİPLERLE MÜCADELE EDECEK

Can Kırıkları’nın yayınlanacağı gün olan pazartesi önemli yapımların reyting rekabetine sahne oluyor. Can Kırıkları dizisi; Kanal D’de ‘Koca Koca Yalanlar’, Atv’de ‘Can Kırıkları’, Star TV’de ‘Söz’, Fox TV’de ‘Yasak Elma’, Show TV’de ‘Çukur’, TRT 1’de ‘Ege’nin Hamsisi’ gibi iddialı yapımlarla reyting rekabetine girecek.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu