Magazin

İddianame kabul edildi…Erhan Çelik hakkında 8 yıl 9 ay hapis istemi

Boşanan Gülben Ergen ve Erhan Çelik arasındaki davanın görülmesine devam edildi. Erhan Çelik hakkında Gülben Ergen’in, önceki eşi Mustafa Erdoğan’dan olan çocuklarının özel fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştığı için  ‘özel hayata ilişkin görüntü ve sesleri ifşa etmek’ suçundan 8 yıl 9 aya kadar hapis cezası istemiyle dava açıldı.

SORUŞURMA TAMAMLANDI

Gülben Ergen’in şikayeti üzerine Erhan Çelik hakkında, İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen soruşturmanın tamamlandığı haber veriliyor. Soruşturma sonucu Erhan Çelik hakkında iddianame hazırlandı. İddianamede, şikayetçi Gülben Ergen ile şüpheli Erhan Çelik’in 6 Aralık 2016 tarihinde boşandıkları, boşandıktan sonra taraflar arasında adliyeye yansıyan olaylar yaşandığı belirtildi.

ÖZEL FOTOĞRAFLARI PAYLAŞTI İDDİASI

İddianamede; şikayetçi Gülben Ergen’in Aile Mahkemesi’ne başvurarak koruma kararı aldığı, şüpheli Erhan Çelik’in bu karardan sonra 7 Ekim 2017 tarihinde sosyal medya hesabından Gülben Ergen’in önceki evliliğinden olan çocukları Atlas Erdoğan, Güney Erdoğan ve Mustafa Ares Erdoğan’ın ev içinde çekilmiş özel fotoğraflarını, koruma kararından bahsederek paylaştığı belirtildi.

GÜLBEN ERGEN  ŞİKAYETÇİ OLDU

Mağdur çocuklar ve annelerinin Erhan Çelik’ten şikayetçi olduğu, şüpheli Erhan Çelik’in de suçlamayı kabul etmediği belirtilen iddianamede, şikayetçi Gülben Ergen’in uzlaşma talebini kabul etmediği ifade edildi.

İddianamede; şüpheli Erhan Çelik’in, ‘zincirleme suretiyle özel hayata ilişkin görüntü ve sesleri ifşa etmek’ suçundan 2 yıl 6 aydan 8 yıl 9 aya kadar hapis cezası istemiyle yargılanması talep edildi.

İddianamenin gönderildiği İstanbul Anadolu 48. Asliye Ceza Mahkemesi’nin, iddianameyi kabul ederek duruşma günü verdiği bildiriliyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu