Müzik

İdo da AVM konserleine başladı

İbrahim Tatlıses’in kendisi gibi müziği seçen oğlu İdo Tatlıses, şarkılarıyla müzik listelerini zorlamaya devam ediyor. Şarkılarının yanı sıra giydiği kıyafetlerle ve de tarzıyla da adından söz ettiren İdo, şimdi de birçok sanatçının yaptığı gibi AVM’lerde sahne almaya başladı.

Konserlerinden önce hayranlarıyla imza günlerinde bir araya gelmeye başlayan İdo Tatlıses, Sevgililer Günü’nde Zeytinburnu Olivium’da sevenleriyle buluşacak.

Banu Noyan organizasyonuyla gerçekleştirilecek olan imza günü ve mini konserle Zeytinburnu Olivium Alışveriş Merkezin de saat 13:00’te hayranlarının karşısına çıkacak olan İdo Tatlıses, tedavi için Amerika’ya giden babası İbrahim Tatlıses’in sağlık durumundan, müzik çalışmalarına kadar tüm sorulara da içtenlikle cevap vermesi bekleniyor.

Yaklaşık 2 ay önce çıkardığı Satır Satır şarkısı ve video klibiyle dikkat çeken İdo Tatlıses, adeta müzik yarışında bende varım demiş ve babasının izinde olduğunu göstermişti.

İşte o şarkı:

İdo, geçtiğimiz günlerde Beyaz Show’a da katılmış programda halka sorulan “İdo” sorusuna verilen cevaplar oldukça konuşulmuştu.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu