Magazin

İdo Tatlıses eski aşkına mı döndü? İdo’nun unutamadığı Hilal Altınbilek kimdir?

Bu yaz aşkları çok konuşulan İdo Tatlıses- Hilal Altınbilek aşkı yeniden mi alevlendi? İdo Tatlıses sosyal medyadan sevgilisiyle yazışmasının ekran görüntüsünü hayranlarıyla “Herşeye rağmen” başlığıyla paylaştı. Peki popüler isim İdo Tatlıses’in gönlünü çalan güzel oyuncu Hilal Altınbilek kimdir? Hilal Altınbilek hafızalara hangi rolü ile kazınmıştı?

Yazın birlikte olan daha sonra yolları ayrılan İdo Tatlıses ve Hilal Altınbilek yeniden birlikteler mi? İdo Tatlıses’in ismi ise ayrıldıkları dönemde birçok kadınla yazılmıştı. Ancak görünen o ki; eski sayfalar yeniden açıldı. İdo sosyal medya üzerinden yaptığı son paylaşımla yeniden Hilal Altınbilek konusunu gündeme getirdi.

blank

Tatlıses, yaptığı paylaşımın altına “Her şeye rağmen unutamazsın bazı şeyleri gençler. İyi geceler” notunu düşünce, takipçileri onun Hilal Altınbilek’e döndüğünü düşündü…

HİLAL ALTINBİLEK KİMDİR?

Hilal Altınbilek, 21 Ocak 1991 yılında İzmir’de dünyaya geldi. Çocukluk yaşlarından itibaren, Çağdaş Drama Topluluğu’nda Ali Haydar Elçığ’dan eğitim alan Altınbilek, 2009’da Müjdat Gezen Sanat Merkezi Actor Studio’da oyunculuk eğitimi aldı. 2011 yılında henüz 20 yaşındayken ilk oyunculuk deneyimini Derin Sular adlı dizide İrem karakterini canlandırarak yaşadı. Derin Sular’daki performansından sonra “Karagül” adlı dizinin kadrosuna katıldı. Karagül ile ününe ün katan Altınbilek, dizide Özlem Şanverdi karakterini canlandırmıştır.

https://www.youtube.com/watch?v=x1grS-0ipis

Başa dön tuşu