Magazin

İdo Tatlıses kendisini tanımadığını söyleyen Ceylan Çapa’ya ne cevap verdi?

Ceylan Çapa’nın İbrahim Tatlıses’in oğlu İdo Tatlıses ile aşk yaşadığı haberlerini yalanlarken “İsmi neydi? İdo muydu, İbo muydu! O çocuğu inanın hiç tanımıyorum” demesi tartışmalara neden oldu. İbrahim Tatlıses ve İdo, Ceylan Çapa’ya sert bir cevap verdi.

CEYLAN ÇAPA: “O ÇOCUĞU HİÇ TANIMIYORUM”

İdo Tatlıses, geçtiğimiz ay Ceylan Çapa ile aşk yaşadığı dedikodularını yalanlamayıp “Böyle bir şey olursa ilk sizin haberiniz olur” şeklinde konuşmuştu. Ceylan Çapa bu haberin üzerine “1 aydır Hong Kong’daydım, İstanbul’a daha yeni döndüm. O kişiyi hayatımda görmedim. Ortak arkadaş çevremiz bile yok. İsmi neydi? İdo muydu, İbo muydu! O çocuğu inanın hiç tanımıyorum” deyince ortalık iyice karıştı.

İDO TATLISES, ÇAPA’YA SERT TEPKİ VERDİ

Çapa’nın bu sözleri üzerine İdo Tatlıses, Instagram sayfasından Çapa’ya sert bir cevap verdi. İşte İdo’nun o cevabı…

ido

“Şükürler olsun ki İbrahim Tatlıses’in ve Derya Tuna’nın oğlu olarak gözümü açtığım hayata 1-0 önde başladım. Bu konuda mütevazilik edemicem Allah’ın yazdığı bu.! Hamdolsun ki önce Allah’ın sonra babamın sayesinde 19 yaşıma kadar maddi ve manevi olarak en güzel hayatı yaşadım. O yaştan sonrada manevi olarak ailemin gücü herzaman arkamda ve maddi olarak Rabbim’in izniyle kendi imkanlarımla yaşamaya devam ediyorum. Bu kadar özelimi kimse bilmeye bilir kabulümdür. Ailem ve benimle tanışmıyor olabilirler bu da kabulümdür. Ama duymamış olmaları?? Neyse birileri daha duymuş oldu… Bizi bilenlere ve bilmeyenlere sevgi ve saygılarımla…”

İBRAHİM TATLISES: “GEZME CEYLAN BU DAĞLARDA, SENİ AVLARLAR”

Ceylan Çapa’nın sözlerine duyan İbrahim Tatlıses Instagram sayfasından ceylan avlayan bir aslan çizimi paylaşarak ” Gezme CEYLAN bu dağlarda seni avlarlar” şeklinde bir paylaşım yaptı.

ibo

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu