Magazin

İdo Tatlıses kime aşık? Göndermelerle dolu aşk üçgeni!

İdo Tatlıses de babası gibi hızlı çıktı. Bir dönem magazin basınında aşkları ile gündemden hiç düşmeyen İbrahim Tatlıses’in oğlu İdo Tatlıses de hemen her gün bir aşk haberi ile karşımıza çıkıyor. Dün sosyal medya Instagram hesabından yayınladığı paylaşımlarla magazin basınında yer alan İdo’nun bugün adı Esra Sönmezer ile anılıyor. Sebebi ise Esra Sönmezer ve İdo Tatlıses’in Instagram üzerinden birbirlerine yaptıkları göndermeler…

Neler oluyor? İdo kime aşık? Esra Sönmezer ne demek istedi?

Bir mekanda tanışan ve sonrasında yakınlaşan çiftin çıkan aşk dedikodularına sessiz kalmaları kafaları karıştırırken. Dün akşam İdo Tatlıses in eski sevgilisi Hilal Altınbilekle barıştığını ima eden “Her şeye ragmen unutamazsın bazı şeyleri gençler “diyerek yaptığı resimli paylaşımdan bir kaç saat evvel Güzel oyuncu Esra Sönmezer ve İdo Tatlıses in birbirlerini takip ettiği instagram hesaplarından aynı saatlerde karşılıklı takibi bırakmaları çift hakkındaki dedikoduları tekrar gündeme getirdi..

blank

Bugün ise güzel oyuncu Esra Sönmezer in instagramda ” Bir gün aşklar biter hatıralar kalır sanma bir başkası yerini alır Gelenler Gideni elbet aratır” yazılı Ebru Gündeş’ten manidar bir şarkı sözü paylaşmasında İdo ya mı gönderme yapıyor sorularını alevlendirdi.. Esra Sönmezer’in paylaşımları sonrası İdo instegram hesabından paylaşımlarını sildi.

Hilal Altınbilek ve İdo Tatlıses ile ilgili haberimiz şu şekildeydi: 

Bu yaz aşkları çok konuşulan İdo Tatlıses- Hilal Altınbilek aşkı yeniden mi alevlendi? İdo Tatlıses sosyal medyadan sevgilisiyle yazışmasının ekran görüntüsünü hayranlarıyla “Herşeye rağmen” başlığıyla paylaştı. Peki popüler isim İdo Tatlıses’in gönlünü çalan güzel oyuncu Hilal Altınbilek kimdir? Hilal Altınbilek hafızalara hangi rolü ile kazınmıştı?

Yazın birlikte olan daha sonra yolları ayrılan İdo Tatlıses ve Hilal Altınbilek yeniden birlikteler mi? İdo Tatlıses’in ismi ise ayrıldıkları dönemde birçok kadınla yazılmıştı. Ancak görünen o ki; eski sayfalar yeniden açıldı. İdo sosyal medya üzerinden yaptığı son paylaşımla yeniden Hilal Altınbilek konusunu gündeme getirdi.

blank

Tatlıses, yaptığı paylaşımın altına “Her şeye rağmen unutamazsın bazı şeyleri gençler. İyi geceler” notunu düşünce, takipçileri onun Hilal Altınbilek’e döndüğünü düşündü…

HİLAL ALTINBİLEK KİMDİR?

Hilal Altınbilek, 21 Ocak 1991 yılında İzmir’de dünyaya geldi. Çocukluk yaşlarından itibaren, Çağdaş Drama Topluluğu’nda Ali Haydar Elçığ’dan eğitim alan Altınbilek, 2009’da Müjdat Gezen Sanat Merkezi Actor Studio’da oyunculuk eğitimi aldı. 2011 yılında henüz 20 yaşındayken ilk oyunculuk deneyimini Derin Sular adlı dizide İrem karakterini canlandırarak yaşadı. Derin Sular’daki performansından sonra “Karagül” adlı dizinin kadrosuna katıldı. Karagül ile ününe ün katan Altınbilek, dizide Özlem Şanverdi karakterini canlandırmıştır.

https://www.youtube.com/watch?v=x1grS-0ipis

Başa dön tuşu