M.Bey/ÖzelTelevizyon

İhsan Varol’un sunduğu Kelime Oyunu hangi kanalda başlıyor?-M.Bey/Özel

İhsan Varol’un sunumuyla ekranlara gelen Kelime Oyunu adlı yarışma yeni bölümleriyle yeni kanalından ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Önce Bloomberg TV’de ekrana gelen ve geçtiğimiz yıllarda Show TV’den hafta içi hergün yayınlanan Kelime Oyunu yarışması yine İhsan Varol’un sunumuyla Teve2 kanalından izleyiciyle buluşacak.

İHSAN VAROL’UN SUNDUĞU KELİME OYUNU TEVE2’DE..

Kelime Oyunu adlı yarışma Türk izleyicisinden geçer not almış ve beğenilen yarışma formatlarından birisi olarak dikkat çekmişti.

Ali İhsan Varol, 1976 yılında İstanbul’da doğdu. Çerkes kökenli olan Varol, sunucu, yapımcı, oyuncu ve yazar kimlikleriyle de biliniyor. Ankara Üniversitesi’nde Astronomi ve Uzay Bilimleri, Tarih ve son olarak da Kamu Yönetimi bölümlerine girmiş, ancak üç bölümü de bitirmeden öğrenimini yarım bıraktı.

Televizyon sektörüne prodüksiyon asistanlığı ile başladı. Dört yıl prodüksiyon asistanlığı yapan Varol, daha sonra metin yazarlığına başladı. Sunuculuğunu ve yapımcılığını üstlendiği Kelime Oyunu programının herkes tarafından tanınmasını sağladı. Program 17 Aralık yolsuzluk ve rüşvet iddialarının estirildiği  günlerde, ülke gündemine eleştirel göndermeler içeren soru ve cevapların kullanıldığı bölümlerin ardından Aralık 2013 tarihinde yayından kaldırıldı.

İhsan Varol, oyunculuğa ilk adımını 1998 yılında Star Tv’de yayınlanan Çarli Dizisi ile attı. Aynı zamanda dizinin başrolü Çarli’nin bakıcılığını üstlendi. Sonrasında 2014 yılında yine Star Tv’de yayınlanan Kardeş Payı ile oyunculuğa devam etti. Daha sonra dizinin senaryo ekibine de dahil oldu.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu