Yaşam

İhtiyaçlara cevap veren projeler Türk Hava Yolları’nda

Türkiye’nin dışarıya açılan pencerisi olan Türk Hava Yolları (THY) bir yandan ülke ekonomisine destek olurken diğer yandan da başarılı sosyal sorumluluk projelerine imza atmıştır.

THY sosyal projelerle umut oluyor

THY OPET’in geliştirdiği birçok sosyal sorumluluk projesi Ülkemizde insanlarımıza umut vermektedir. Özellikle doğu illerinde maddi durumu kötü çocuklara spor, sanat ve eğitim alanında verdiği destekle toplumun yaralarını sarmaya ve geleceğimiz olan çocukların ufkunu açmaya kendini adamış olan THY, bu projelerini oldukça çeşitlendirmiş durumda.

THY yönetimi de toplumun ihtiyaç duyduğu alanlarda sosyal projeler geliştirilmesine büyük önem veriyor. Öyle ki bütün toplumsal projelere birçok yönetici eşlik ediyor, dezavantajlı grupların istek ve ihtiyaçlarını dinliyor ve çözüm arayışına giriyor. Tüm olanaklarını seferber ettikleri projelerle sadece bugünü değil, yarını da aydınlatacak işlere imza atıyor.

 

 

 

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu