Dizi TVTelevizyon

İki Yabancı’nın yeni bölümünde okulu kim zehirledi? Kumud Saras’ı yalnız mı bırakıyor?

 

Kanal 7’nin sevilen Hint dizisinde bu hafta sonu yine heyecan dorukta. Hafta sonu ekrana gelen İki Yabancı’nın bu bölümünde; Kumud Mumbai’ye gitmeye ikna olmuşken okulda çocukların zehirlenmesi, kararını değiştirmesine neden olur. Ev halkı ise Kabir’e evlenmesi konusunda baskı yapmayı sürdürür. Ancak Kabir’in evlenmeye pek niyeti yoktur. Cumartesi günü yayınlanacak 86. bölümde neler yaşanacak?

Mumbai’den iyi bir iş teklifi alan Saras’ın orada kısa bir süre yaşaması gerekir. Kumud’u da yanında götürmek isteyen Saras onu sonunda ikna eder. Ancak Kumud’un öğrencilerinin zehirlenmesi ile kararı değişir. Kumud’un çalıştığı okul bakanlık tarafından kapatılır. O halde öğrencilerini yüz üstü bırakmak istemeyen Kumud, Saras’ı yalnız bırakmak zorunda kalır. Nandu dahil tüm aile Kabir’e evliliğin güzelliklerinden bahseder. Kabir ise evlilik konusuna bir türlü sıcak bakmaz. Sağlık durumu düzelen Nandu, işleri Kabir ile Danny’e bırakıp Dubai’ye döner. Babasının kendisine güvenmesine mutlu olan Kabir, şirket işlerine odaklanır.

İki Yabancı’da bu Pazar neler olacak? (21 Mayıs 2017 Pazar)

SARAS KUMUD’UN OKULU İÇİN UĞRAŞIR (87. Bölüm)

Kanal 7’nin sevilen dizisi İki Yabancı’nın bu bölümünde Saras Kumud’a Mumbai’ye gittiğini söyler ama gitmez. Okulun kapanmasına neden olan yemeklerin akıbetini araştıran Saras, bu durumu Kumud’tan saklar. Danny ile Kabir Saras’a bu konuda yardım eder.

Kumud’u yalnız bırakıp gitmeye gönlü el vermeyen Saras, okuldaki sorunu çözmek için uğraşır. Ancak Kumud, Saras’ın gitmediğinden haberdar değildir. Saras okula gelen yemek malzemelerinin kimin çaldığını bulmak için kamera yerleştirir. Danny ve Kabir de Saras’a bu süreçte çok destek olur. Kusum’un şehir dışından gelen arkadaşı Kabir’i sinirlendirir. Anuş’un, kendisi ile tanışmak için geldiğini düşünen Kabir, kıza çok kaba davranır. Saras, aşçının suçsuz olduğunu anlasa da gerçek suçluyu bulmak için araştırmaya devam eder.

İki Yabancı’da geçen hafta neler yaşanmıştı? 

GUMAN CEZASINI BULUR (13 Mayıs Cumartesi- 84. Bölüm) 

Kanal 7’nin sevilen dizisi İki Yabancı’da bugün Saras ve Kumud Londra’dan Kabir’i de alıp döner. Danny’e atılan iftirayı öğrenen Kumud ve Saras çok şaşırır. Guman’ın yaptıkları bu kez cezasız kalmaz.

Guman, Danny ve Kusum’u ayırmak için Kalika ile işbirliği yapar. Ancak gerçekler ortaya çıkar. Saras, kardeşini alıp eve gelir. Yıllardır özlem duyduğu aile sıcaklığını bulan Kabir çok mutludur. Guman ise Kabir’i bebekken kaçırdığı ve ölüme terk ettiği için tutuklanır. Yaş ise Kalika’yı bu defa affetmez ve boşanır. Yoğun bakımda yatan Nandu gözlerini açar ve Guman’ın, Kabir’i sakladığını öğrenir. Nandu Guman’a çok öfkelenir. Sağlık durumu iyileşen Kabir, oğlu ile arasını düzeltmek için çaba gösterir.

SARAS KUMUD’U İKNA EDEBİLECEK Mİ? (14 Mayıs Pazar- 85. Bölüm)

Hafta sonu ekrana gelen İki Yabancı’nın bu bölümünde; Saras Mumbai’de büyük bir şirketten iş teklifi alır. Altı ay boyunca orada yaşaması gereken Saras, Kumud’u ikna etmek için uğraşır. Kumud’un inadını kırmakta zorlanan Saras, tüm aileden yardım ister.

Saras’ın aldığı iş teklifi Kumud’un neşesini kaçırır. Uzun bir zamandan sonra tüm aile bir araya gelmişken onlardan ayrılmak istemeyen Kumud, Mumbai’ye gitmeyi kabul etmez. Saras’ın asıl amacı babasının şirketini Danny ve Kabir’e bırakıp onların yakınlaşmasını sağlamaktır. Evdeki kadınlar ise Kabir’i evlendirmeye kafayı takar. Bu zamana kadar ailesinden ayrı yaşamayan Kumud için ise bu teklife evet demek zordur.

Aralarına uzak mesafeler girse de kalpleri hep yan yana olan Saras ve Kumud’un yüreklere dokunan aşk öyküsü, İki Yabancı hafta sonu saat 16:00’da Kanal 7 ekranlarında.

Künye:
Oyuncular: Jennifer Winget, Gautam Rode, Shiny Doshi, Anirudh Singh
Yönetmen: Sanjay Leela Bhansali

Senaryo: Ved Raj, Abhijit Sinha
Yapım Yılı: 2013
Ülke: Hindistan

Türü: Dram, Romantik
Orijinal Adı: Saraswatichandra

İKİ YABANCI 86. BÖLÜM FRAGMANI 

 

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı