Televizyon

İki yarışmacı sinir krizi geçirince İşte Benim Stilim stüdyosunda olanlar oldu-video

TV8’de yayınlanan İşte Benim Stilim yarışmasının stüdyosunda olay… Aralarında sert bir tartışma yaşayan yarışmacılar tansiyonu yükseltince olanlar oldu. Niran Yalaz ve ikizler arasında yaşanan tartışmanın hararetinin yükselmesine Öykü Serter de mani olamayınca olanlar oldu. İkizlerden Selin Ençok kendisini kaybetti ve adeta sinir krizi geçirdi.

İşte Benim Stilim 2 Şubat programına Selin Ençok ile Niran Yalaz arasındaki tartışma damga vurdu. İki yarışmacı birbirlerinin kıyafetleri ve geçen hafta yaşanan eleme gününde yaşananlar ile ilgili yorumlarda bulunurken sinirler bir anda gerildi.

İkizlerden Selin Ençok bir anda oturduğu yerden kalktı. Bunun üzerine Niran da yerinden kalkarken birbirlerine doğru yürüyen ikiliyi yarışmacı arkadaşları zor tuttu.

Selin Ençok diskalifiye edilecek mi?

Selin sinirlerine hakim olamadı ve bir anda yeter diyerek Niran’ın üzerine yürümek istedi. Çevredekiler Selin’i tutunca Selin belindeki mikrofonu yere fırlattı. Yarışmanın jürisi de bir anda ne olup bittiğini anlayamadan Selin Stüdyoyu terketti ve programdan ayrıldı. Şimdi Selin Ençok programdan diskalifiye edilecekmi sorusunun cevabını bekleniyor.

Öte yandan sürekli tekrarlanan gerilimlerden rahatsız olan Deniz’in saçlarını yolması ise dikkatlerden kaçmadı.

İşte Benim Stilim stüdyosunda Niran ve Selin’in kavga anları-izle

 

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu