Yerli Dizi

İlişki Durumu Evli 1. bölüm ne zaman? (özet ve fragman)

Show TV Ekim ayına yepyeni bir dizi ile merhaba demeye hazırlanıyor. Bu akşam İlişki Durumu Evli izleyici karşısındaki ilk sınavını vermeye hazırlanıyor. Yapımcılığını MF Yapım’ın üstlendiği ve başrollerinde Berk Oktay ve Seren Şirincenin yer aldığı güçlü oyuncu kadrosu ile dikkat çeken İlişki Durumu Evli’nin ilk bölüm özeti ve 1. bölüm fragmanlarını sizler için yayınlıyoruz.

İlişki Durumu Evli’de kimler yok ki?

Berk Oktay, Seren Şirince, Nurseli İdiz, Serenay Aktaş, Anıl İlter, Sezai Altekin, Cenan Çamyurdu, Filiz Coşkuner, Gülden Avşaroğlu ve Ayşen Grudabaşta olmak üzere güçlü oyuncu kadrosu ile İlişki Durumu Evli, bu akşam ekrana geliyor.

İlişki Durumu Evli’de ilk bölümde neler yaşanacak? (1. bölüm özeti) 

“İlişki Durumu: Evli”nin ilk bölümünde; Tüm zorlukları aşıp evlenen Can ve Ayşegül, hikayelerinin başladığı yer olan Rodos’a balayına giderler. Uzun zamandır bekledikleri günde yalnız kalmayı başaramadıkları gibi kendilerini hiç alışık olmadıkları bir yerde bulurlar. Yunan cezaevinde. Ülkeye döndüklerinde ise yaşadıkları iflas şoku sonrası hayatlarına dahil olan Sosyal Medyacı Ceyda ve PR Uzmanı Erkut ilişkilerine zarar verecek iki tehdit unsuru olur.

“İlişki Durumu: Evli”, kahkaha ve aşk dolu ilk bölümüyle bu akşam saat 20.00’de Show TV’de başlıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu