Fragmanlar

İlişki Durumu Evli 4. bölüm fragmanında işler karışık

Show TV’nin sevilen dizisi İlişki Durumu Evli’nin 4. bölüm fragmanı yayınlandı. Komedi ve aşkı bir arada harmanlayan dizi Cumartesi gecelerine renk katmaya devam ediyor. Yönetmenliğini Çağrı Bayrak’ın yaptığı, senaryosunu Gani Müjde’nin kaleme aldığı “İlişki Durumu: Evli” 4. bölüm fragmanını sizler için yayınlıyoruz.

Yapımcılığını MF Yapım’ın üstlendiği; başrollerinde Berk Oktay ve Seren Şirince’nin paylaştığı ve güçlü oyuncu kadrosunda; Nurseli İdiz, Serenay Aktaş, Anıl İlter, Sezai Altekin, Cenan Çamyurdu, Filiz Coşkuner, Gülden Avşaroğlu ve Ayşen Gruda’nın yer aldığı “İlişki Durumu: Evli”nin dördüncü bölüm tanıtımı yayınlandı!

“İlişki Durumu: Evli”nin en son ekrana gelen üçüncü bölümünde; Çocuk hikayesinin altından Erkut’un olduğunu öğrenen Can, Erkut’un işine son vermeye çalıştı. Can bu arada sürpriz bir iş teklifi aldı. İşi alan Can’ın Ayşegül ve Handan ile halay çekerek kutladığı sahneler izleyiciler tarafından kahkaha ile izlendi.

Yönetmenliğini Çağrı Bayrak’ın yaptığı, senaryosunu Gani Müjde’nin kaleme aldığı “İlişki Durumu: Evli” özetsiz yeni bölümüyle 22 Ekim Cumartesi günü saat 21.00’de Show TV’de ekrana gelmeye devam edecek.

İLİŞKİ DURUMU EVLİ 4. BÖLÜM FRAGMANI İÇİN TIKLAYINIZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu