Dijital Platformlar

İlişki Durumu Evli ne zaman başlıyor? İlişki durumu evli yeni fragmanı yayınlandı…

Hem evli, hem mutlu olmak mümkün mü? Show TV yepyeni dizisi İlişki Durumu Evli ile iddialı geliyor. Aşkın ve komedinin harmanlanacağı bir dizi olan İlişki Durumu Evli’nin ikinci tanıtım fragmanı da yayınlandı. İlişki durumu evli ne zaman yayınlanacak? İlişki Durumu Evli oyuncuları kimler, İlişki Durumu Evli konusu ve fragmanları haberimizde.

Yönetmenliğini Çağrı Bayrak’ın yaptığı, senaryosunu Gani Müjde’nin kaleme aldığı “İlişki Durumu: Evli” 1 Ekim’de Show TV’de başlıyor.

İŞTE KAHKAHA VE AŞK DOLU “İLİŞKİ DURUMU: EVLİ”NİN FRAGMANLARI

Yapımcılığını MF Yapım’ın üstlendiği; başrollerinde Berk Oktay ve Seren Şirince’nin paylaştığı ve güçlü oyuncu kadrosunda; Nurseli İdiz, Serenay Aktaş, Anıl İlter, Sezai Altekin, Cenan Çamyurdu, Filiz Coşkuner, Gülden Avşaroğlu ve Ayşen Gruda’nın yer aldığı “İlişki Durumu: Evli”nin ikinci tanıtımı yayınlandı!

İlişki Durumu Evli Konusu 

“İlişki Durumu: Evli”de Can ve Ayşegül, deli dolu ailesi ile birlikte “hem mutlu; hem de evli olmak mümkün mü?”nün cevabını arayacak. Bazen fırtınada sığınılacak bir liman olacak onlar için evlilik, bazen fırtınanın ta kendisi… Ama geminin yükü hep “aşk” olacak. Ayşegül yeni evlenmiş bir genç kız olarak şunu çok iyi bilecek ki “Her başarılı erkeğin arkasında, onunla gurur duyan bir karısı ve bu işe şaşakalmış bir kayınvalidesi vardır”.

Yönetmenliğini Çağrı Bayrak’ın yaptığı, senaryosunu Gani Müjde’nin kaleme aldığı “İlişki Durumu: Evli” 1 Ekim Cumartesi günü saat 20.00’de Show TV’de başlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu