Fragmanlar

İlişki Durumu Evli’de aşıkların üstüne Ceyda’nın kara gölgesi düşer…

İlişki Durumu Karışık dizisinin yeni sezon versiyonu İlişki Durumu Evli Show TV’de her Cumartesi izleyicileri ekrana kilitlemeye devam ediyor. Erkut’u kovmayı düşünen Can’ı bekleyen sürpriz nedir? Ceyda, Ayşegül ve Can’ın hayatına nasıl bir kara gölge olarak girmeyi başarır? İlişki Durumu Evli 3. bölüm fragmanları yayınlandı…

Yapımcılığını MF Yapım’ın üstlendiği; başrollerinde Berk Oktay ve Seren Şirince’nin paylaştığı ve güçlü oyuncu kadrosunda; Nurseli İdiz, Serenay Aktaş, Anıl İlter, Sezai Altekin, Cenan Çamyurdu, Filiz Coşkuner, Gülden Avşaroğlu ve Ayşen Gruda’nın yer aldığı “İlişki Durumu: Evli”nin yeni tanıtımı yayınlandı!

“İlişki Durumu: Evli”nin Cumartesi günü ekrana gelecek olan üçüncü bölümünde; Çocuk hikayesinin altından Erkut’un çıkmasıyla, Erkut’un işine son vermeye çalışan Can, sürpriz bir iş teklifi alır. Bu teklif aileyi maddi olarak rahatlatsa da Erkut’u hayatlarına kalıcı olarak sokmak gibi manevi hasarlar da bırakır. Üstelik yine Erkut’un planıyla Ceyda Sosyal Medya Uzmanı olarak Ayşegül’lerin evine girerek ilişkilerinin üzerini gölgeler.

Geçen hafta neler yaşanmıştı? 

“İlişki Durumu: Evli”nin ikinci bölümünde; Ceyda ile sevgili rolü yapmak zorunda kalan Can, Ceyda’nın kameraların önünde kendini öpmesiyle zor günler geçirmişti. Ayşegül’ün tepkisini çeken bu hareketi henüz affettiremeden eve yıldırım gibi bir çocuk düşmüş, adı Caner olan bu çocuk herkese Can Tekin’in oğlu olduğunu söyleyerek hem Can’ı hem Ayşegül’ü zor durumda bırakmıştı.

Yönetmenliğini Çağrı Bayrak’ın yaptığı, senaryosunu Gani Müjde’nin kaleme aldığı “İlişki Durumu: Evli” yeni bölümüyle Cumartesi günü saat 21.00’de Show TV’de.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu