Dijital PlatformlarFragmanlar

İlişki Durumu Karışık 34. bölüm özet ve fragmanı izle

İlişki Durumu Karışık’ta yine çok heyecanlı ve romantik anların yaşanacağı bir bölüm seyirciyi bekliyor. Ayşegül aşkını affedecek mi, Can Ayşegül’ü kalbini yeniden kazanmak için elinden geleni yapacak.Murat, Ayşegül’ü romantik ve duygusal konuşmasıyla etkileyebilecek mi, İlişki Durumu Karışık 34. Bölüm fragmanı yayınlandı mı detaylar haberimizde.

İlişki Durumu Karışık yeni bölümde neler yaşanacak?
Ayşegül ve Murat’ın düğününü basan Can bakalım Ayşegül’e kendini nasıl affettirecek? 34. bölümde yine Can ve Ayşegül arasındaki gerilime tanık olacağız. Ayşegül Can’ı affetmeye yanaşmaz, Can ise pes edeceğe hiç mi hiç benzemiyor.

Geçen Bölüm Yaşananlar
Can, düğünden Ayşegül’ü kaçırmış ve aşkını itiraf etmiş ancak Ayşegül’den karşılık alamamıştı Bunun üzerine yeniden İstanbul’a dönen Can ve Ayşegül’ü bekleyen ise Murat’ın öfkesidir. Murat, hemen Can’ın karşısına çıkmış, yumruklar konuşmuştu. Murat ve Ayşegül ise bu olaylar sonrasında yüzleşmeye karar vermiş sonrasında aldıkları evlilik kararından vazgeçmişlerdi.

Senaryosunun bir Kore dizisinden Türk televizyonlarına uyarlanan, Show TV’nin ekrana damgasını vuran dizilerinden “İlişki Durumu: Karışık”; Aşk, kıskançlık, gurur, dostluk ve yanlış anlamaların el ele gideceği bir aşk oyunu hikayesi. Dizide neşe, duygusallık ve heyecan da hiç eksik olmuyor! Başrollerinde Seren Şirince, Berk Oktay, Pamir Pekin ve Eda Ece’nin yer aldığı dizinin yapımcılığını MF Yapım-Faruk Bayhan’ın üstleniyor. Yönetmen koltuğunda Bülent İşbilen’in oturduğu dizinin senaryosunu Banu Kiremitçi Bozkurt kaleme alıyor!

Dizinin Konusu
Tesadüf eseri yolları kesişen Can ve Ayşegül anlaşmalı bir evlilik yapar. Can, genç kızların hayran olduğu ünlü bir yıldızdır. Yıllardır umutsuz bir şekilde aşık olduğu Elif’ten istediği karşılığı alamaz. En yakın arkadaşı Murat’a aşık olan Elif’i unutmak ve dedikoduları sonlandırmak için Ayşegül ile evlenir. Ayşegül ise kendi halinde yaşayan basit, doğal ve eğlenceli bir kadındır.

Birbirlerine zıt karakterlerine rağmen zaman içerisinde yakınlaşmaya başlamışlardır. Lakin, geçmişin izleri kolay silineceğe benzemez. Can ve Elif evlenmek zorunda kalırken, Murat’ta Ayşegül’e aşık olacaktır. Böylece olaylar birbiri ardına başlar.

İlişki Durumu Karışık İlişki durumu karışık dizisinin henüz 34. bölümü yayınlanmadı. Yayınlanır yayınlanmaz aşağıdaki linkte olacaktır.

İLİŞKİ DURUMU KARIŞIK 34. BÖLÜM FRAGMANI TIKLA İZLE 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu