Yerli Dizi

İlker Aksum TRT’nin fenomen dizisinin oyuncu kadrosunda

Ünlü oyuncu İlker Aksum, dizi sessizliğini TRT’nin önemli dizi projesi için bozdu. İlker Aksum yeni sezonda sevenleriyle TRT’nin fenomen dizisi Diriliş Ertuğrul’da boy gösterecek. Yeni sezon çekimleri devam eden sevilen dizi Aksum’un dışında önemli oyuncu transferleriyle gündemde. Ne zaman yayınlanacağı merakla beklenen ve Kasım ayı içinde TRT1 ekranlarında olması beklenen dizinin kadrosuna 3 isim birden katıldı.

İLKER AKSUM DİRİLİŞ ERTUĞRUL’DA

Ünlü oyuncu İlker Aksum, Diriliş Ertuğrul’un oyuncu kadrosunda dahil oldu.  İlker Aksum’un dizide Yunan komutanı rolünde yer alacağı konuşuluyor. İlker Aksum, geçen sezon yine aynı yapım şirketinin TRT için hazırladığı “Mehmetçik Kûtül Amare” adlı dönem dizisinin kadrosunda yer almıştı. Canlandırdığı Cox karakterindeki performansıyla beğeni toplayan ödüllü oyuncu, bu sezon ise “Diriliş Ertuğrul”da seyirci karşısına çıkacak.

Diriliş Ertuğrul’un oyuncu transferi İlker Aksum’la sınırlı değil. Eser Karabil ve Enis Yıldız’ın da yeni sezonda ilgiyle izlenen dizinin oyuncu kadrosunda yer alacakları haber veriliyor.

Eser Karabil, en son Fox TV’de yayınlanan Karagül dizisinde Türk izleyicisinin dikkatini çekmişti. 1980 doğumlu olan Eser Karabil, aslen İzmirli. İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi oyunculuk bölümünden mezun oldu. Ezel ve Karagül gibi dizilerde oynadıktan sonra Muhteşem Yüzyıl Kösem’de rol aldı. En son Fazilet Hanım ve Kızları ve Karagül  dizisinde oynadı.

Yeni sezonda Diriliş Ertuğrul’da yer alacak diğer oyuncu ise Enis Yıldız. 1972 Almanya doğumlu olan Enis Yıldız, 2 sezondur ekranlarda yer almıyordu. Poyraz Karayel’de Avukat Necdet rolüyle ve Medcezir’de Mithat Civanoğlu rolleriyle tanınıyor. En son Show TV’de Cesur Yürek dizisinde rol almıştı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu