Televizyon

İlker Ayrık, Acun Ilıcalı’yı aratacak mı?

İlker Ayrık, Acun Ilıcalı’nın en büyük çıkışını yaptığı “Var mısın, Yok musun” isimli yarışma programının benzer konseptini  “Var mısınız, Yok musunuz?” ismi ile sunuyor.İlker Ayrık, bir anlamda Acun Ilıcalı ile özdeşleşen o yarışma programında performans sınavı verecek.

İlker Ayrık’ın yeni yarışmasının incelemesine bakıldığında şunlar göze çarpıyor. Acun Ilıcalı t-shirt giyerdi İlker Ayrık takım elbise ile sunmaya devam ediyor. Hiçbir zaman takım elbisesinden vazgeçmeyen ve bunu bulunduğu kuruma ve seyirciye karşı saygı olarak niteleleyen İlker Ayrık; ilk bölümdeki heyecanı ile göz doldurmayı başardı.

Pembe-mavi kutular geldi

Acun Ilıcalı’nın sunduğu yarışmada tüm kutular mavi iken, İlker Ayrık’ın yarışmasında kadınlar pembe erkekler mavi kutu ile yarışıyor.

Bireysel yarışmacılar değil çiftler yarışıyor

Acun Iılcalı bireysel yarışmacılarla yarışırdı. İlker Ayrık ise çiftlerden vazgeçmiyor. Üstelik Ayrık’ın sunduğu yarışmada çiftlerden kadın olanında pembe, erkek olanında mavi kutu yer alıyor.

Performans etabı da var

İlker Ayrık’ın yeni yarışma programında daha önceki çiftlerle yaptığı yarışmaların da izleri bulunuyor. Kutularda çıkan sonuçlara göre performans etapları da yer alıyor.

İlker Ayrık ilk bölümde sınavı verdi

İlker Ayrık yarışma programlarındaki dinamizmini katlayarak çoğaltıyor. Yeni kanalında yeni yarışmasıyla da hiç acemilik çekmediği ve ekranı doldurduğu gözlenen İlker Ayrık’ın oyuncu kökenli olması da işini kolaylaştırıyor. İlker Ayrık’ın yarışmacılarla diyaloglarında yaptıkları espirili yaklaşımları ile de hem yarışmacıları rahatlattığı gözleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu