M.Bey/ÖzelTelevizyon

İlker Ayrık Fox TV’de yeni yarışma programıyla geliyor

MEDYABEY-ÖZEL: Kanal D’de yayınlanan fenomen yarışma programı Ben Bilmem Eşim Bilir yarışmasıyla oyunculuktan sonra sunuculuk kariyerine iyi bir başlangıç yapan, ardından ekranda sunuculuk yaptığı yarışma programlarında  istediği başarı çizgisini bir türlü yakalayamayan ünlü oyuncu-sunucu İlker Ayrık yeniden ekranlara dönüyor. İlker Ayrık, Fox TV’de “Yaparsın Aşkım” adlı yarışma programı sunacak.

İLKER AYRIK “YAPARSIN AŞKIM”LA GELİYOR

İlker Ayrık’ın yapım şirketi Pervasız Yapım tarafından çekilecek olan yarışmanın özelliği Ben Bilmem Eşim Bilir yarışmasının orijinali olması. İlker Ayrık’ın sahibi olduğu Pervasız Yapım’ın yarışmanın yayın haklarını satın aldığı öğrenildi. Geçtiğimiz günlerde tanıtımı çekilen yarışma programının Ocak ayı içinde Fox TV ekranlarında yayınlanması bekleniyor.

Bilindiği gibi İlker Ayrık, Ben Bilmem Eşim Bilir yarışmasını Kanal D’de yayınlanan yarışmada oyunculuktan sıonra sunuculuğa da iyi bir başlangıç yapmıştı.

YARIŞMANIN ORİJİNAL FORMATINI SATIN ALDI

Sonrasında Star TV’ye transfer olan başarılı oyuncunun yüzü sunduğu programlarda bir türlü gülmemişti. İlker Ayrık kendisini TV izleyicisine kabul ettiren yarışma programıyla yeniden ekranlara dönme kararı aldı.

Bilindiği gibi Star’a transfer olan Ayrık burada Var mısınız Yok musunuz adlı yarışmayı sunmuştu. Ben Bilmem Eşim Bilir’den sonra Kanal D’de 1-0 adlı yarışmayı sunan Ayrık, bu yarışmadan da beklediğini bulamamıştı.

Daha sonrasında ise Fox TV ile anlaşan İlker Ayrık önce 10 Numara 5 Yıldız adlı yarışmayı sundu. Ardından sunduğu Saatli İlker Ayrık Takvimi adlı program da istenilen reytingleri alamadı. Yeni bir format arayışına giren ünlü oyuncu, çareyi kendisini popüler yapan yarışmanın orijinalini satın almakta buldu.

Yaparsın Aşkım’ın yayın tarihi belli olmamakla birlikte tanıtımı çekilen yarışmanın Ocak ayı içinde Fox TV ekranlarında olması bekleniyor.

MEDYABEY-ÖZEL

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu