M.Bey/ÖzelMagazinTelevizyon

İlker Ayrık “Var Mısın Yok Musun?” yarışmasıyla ekrana dönüyor(M.Bey-Özel)

Acun Ilıcalı’nın sunduğu ve uzun bir dönem ekranların fenomen yarışması olan “Var mısın Yok musun?” yarışması yeniden ekranlara gelmeye hazırlanıyor.

Medyabey’e gelen kulis haberlere göre Endemol Shine Türkiye’ya ait olan format, bu kez başarılı oyuncu-sunucu İlker Ayrık’ın sunumuyla Star TV’de ekrana gelecek.

Star TV’den yayınlanacak olan Var mısın Yok musun?’un Ramazan ayında çekimlere başlanması gündemde. Sevilen yarışma programının ya yazın ya da yeni sezonda Star’da ekrana gelmesi konuşuluyor.

 

 

Hatırlanacağı gibi yarışma daha önce ilk olarak, Halit Ergenç’in sunumuyla Kanal D ekranların da ‘Büyük teklif’ ismiyle yayınlanmıştı. Yarışma daha sonra Acun Medya yapımcılığı bünyesinde 10 Eylül 2007’de Show TV’de ekrana gelmeye başladı.

Sunuculuğunu Acun Ilıcalı’nın yaptığı yarışma, üç sezon yayınlandıktan sonra 2010’da sona ermişti. Orijinal adı “Deal or No Deal” olan programın yayın hakkını Endemol Shine Türkiye üstlendi.

Var mısın Yok musun? yarışması en son FOX’da yayınlamaya başlamış 8 Kasım 2011’de yen

var-misin-yok-musuniden yayına başlayan programı Asuman Krause sunmuştu. Program, 47 bölümlük bir yayından sonra sezon finali yapmıştı.

MEDYABEY-ÖZEL

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Fiyatuygun.com TR