M.Bey/Özel

İlker Ayrık yeni format peşinde…. Var mısınız Yok musunuz mutlu etmedi

Bu yıl TV dünyasında konuşulan ve ses getiren transferlerden birisi de ünlü oyuncu-sunucu İlker Ayrık’ın Kanal D’de uzun yıllardır yaptığı ve reyting rekorları kırdığı Ben Bilmem Eşim Bilir programını bırakıp Star TV’de “Var mısınız Yok musunuz” yarışmasını sunmaya başlamasıydı. Kanal D’de Ben Bilmem Eşim Bilir yarışmasıyla birinciliklere ve yüksek reytinglere alışkın olan İlker Ayrık, Var mısınız Yok musunuz yarışmasında eski reytinglerini adeta mumla arıyor.

İLKER AYRIK, VAR MISINIZ YOK MUSUNUZ’UN YERİNE FORMAT ARAYIŞINDA

Medyabey’e gelen kulis haberlere göre İlker Ayrık’ın Var mısınız Yok musunuz yarışmasının reyting performansından memnun olmadığı ve yeni sezon devam ederken fellik fellik yeni format arayışında. Ünlü oyuncu-sunucunun aradığı formatı bulduğu andan itibaren Var mısınız Yok musunuz yarışmasını gözden çıkaracağı kulislerde konuşuluyor.

VAR MISINIZ YOK MUSUNUZ’UN YAYINLANAN SON İKİ GÜNÜN REYTİNGLERİ

İlker Ayrık’la Var mısınız Yok musunuz 10 Eylül Cumartesi akşamı yayınlanan bölümüyle Total kategorisinde 2.23 reyting ve 7.94 share ile 7. oldu. Yarışma, AB kategorisinde ise 2.08 ve 7.95 share alarak 6. olabildi.

11 Eylül Pazar’ın reyting sonuçları da bir önceki günden pek farklı değildi. Var mısınız Yok musunuz, 11 Eylül Pazar günü 2.00 reyting ve 7.54 share ile 7. oldu. Aynı gün AB’de ise 1.61 reyting ve 7.11 share ile yine 7. olabildi.

ACUN ILICALI’DAN SONRA ZİRVEYİ ZORLAYAN OLMADI

Hatırlanacağı gibi Var mısını Yok musun, ilk olarak ünlü oyuncu Halit Ergenç’in sunumuyla Kanal D ekranların da ‘Büyük teklif’ ismiyle yayınlanmıştı. Yarışma daha sonra Acun Medya yapımcılığı bünyesinde Acun Ilıcalı’nın sunumuyla 10 Eylül 2007’de Show TV’de ekrana gelmeye başlamıştı.

Acun Ilıcalı’nın sunumuyla Var mısın Yok musun, üç sezon yayınlandıktan sonra 2010’da sona ermişti. Orijinal adı “Deal or No Deal” olan programın yayın hakkını Endemol Shine Türkiye’ye ait.

Var mısın Yok musun yarışması, İlker Ayrık’tan önce 8 Kasım 2011 yılında Fox TV’de bu kez Asuman Krause’nin sunumuyla yayınlamaya başlamış yarışma 47 bölüm yayınlandıktan sonra final yapmıştı.

MEDYABEY-ÖZEL

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu