Sinema

İlker Ayrık yönetmenliği sevdi… Müstakbel Damat filminde kimler rol alıyor?

İlker Ayrık, Erdal Özyağcılar ve Hande Soral’ın başrollerinde yer aldığı Müstakbel Damat filminden ilk görüntüler yayınlandı. Film, sunucu-oyuncu İlker Ayrık’ın Yapışık Kardeşler filminden sonra yönetmenlik koltuğuna oturduğu ikinci film özelliği taşıyor.

14 ŞUBAT 2020’DE VİZYONA GİRECEK

Sevilen isim İlker Ayrık’ın hem yönetmenliğini hem de başrolünü üstlendiği Müstakbel Damat filminden ilk görüntüler gün yüzüne çıktı. Çekimleri Kıbrıs’ta devam eden filmin başrollerini İlker Ayrık’la beraber usta oyuncu Erdal Özyağcılar ve Hande Soral paylaşıyor. Film, ani bir evlilik kararı sonra müstakbel eşi Hasan’ı ailesiyle tanıştırmak için Kıbrıs’a getiren Sema, babası Çetin Ali ve müstakbel damat Hasan’ın yaşadıklarını komedi perspektifinden aktarıyor.

Oyuncu kadrosunda ayrıca Nilgün Kasapbaşoğlu, Yücel Erten, Bilge Şen, Suat Sungur gibi isimlerin yer aldığı film, 14 Şubat 2020 tarihinden itibaren seyirciyle buluşacak.

MÜSTAKBEL DAMAT FİLMİNİN KONUSU

Sema ve Hasan’ın mutlu giden bir ilişkisi vardır. Ancak onların yaşamı Sema’nın hamile olduğunu öğrenmesi ile bambaşka bir hal alır. Apar topar evlilik hazırlıklarına başlayan çift, Sema’nın hamile olduğunu kimseye duyurmadan evlenmeyi planlar. Hasan’ın yapması gereken ilk iş ise Kıbrıs’ta oturan Sema’nın ailesi ile tanışmak ve onları bu evliliğe razı etmektir. Vakit geçmeden yola koyulan Hasan, yaşadığı türlü aksiliklere rağmen kayınperderi Çetin Ali’yi ikna edebilecek midir?

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu