Youtube

İlker Ayrık YouTube’da üniversitelilerin yarıştığı yeni bir yarışma sunmaya hazırlanıyor

Fox TV ekranlarında yayınlanan sevilen yarışma programı Yaparsın Aşkım’ı sunan İlker Ayrık bu ay içerisinde YouTube’da yarışma programı yapacak. Oğuzhan Uğur’un sahibi olduğu Babala TV’de üniversite gençlerine yönelik yarışma programı sunacak olan İlker Ayrık yeni formatının detaylarını Babala TV’de yayınlanan Pinç adlı programda verdi.

Oyuncu-sunucu İlker Ayrık’ın da ortağı olduğu Pervasız Yapım ile Oğuzhan Uğur’un sahibi olduğu YouTube’dan yayın yapan Babala TV arasında gerçekleşen protokol gereği işbirliğine gidildi. Pervasız Yapım sahip olduğu stüdyo imkanlarını Babala TV’nin hizmetine sunarken kanalda içerik üretimine de hız verildi.

Babala TV’de yeni formatlar gündeme gelirken ünlü oyuncu-sunucu İlker Ayrık da yeni yarışma formatını Babala TV’den yayınlayacağını açıkladı.

Pinç programına katılan Ayrık, “Üniversiteli gençler ile bir şeyler yapmak istiyorum” dedi. Ayrık, Fox TV’de yaptığı yarışma formatının benzerini Babala TV’de yapacak. Üniversite gençlerinin yarışacağı yarışmanın finalinde ise finalist gençlere sponsorlardan sağlanan elektronik araç gereç ve çeşitli eşya ödülleri verilecek.

MEDYABEY

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu