Yerli Dizi

İlker Gürsoy Elif dizisinin kadrosuna dahil oldu

Hafta içi her akşam Kanal 7 ekranlarında yayınlanan ve yayınlandığı ilk günden beri izleyicinin beğenisini kazanan Elif’in kadrosuna yepyeni bir isim katılıyor. Yakışıklılığıyla dikkat çeken İlker Gürsoy’un canlandıracağı Melih karakteri dizideki dengeleri değiştirecek.

‘Kaçış’ adlı sinema filminde rol alan yakışıklı oyuncu İlker Gürsoy’un canlandıracağı Melih karakteri Kanal 7’nin beğenilen dizisi Elif’in kadrosuna  katılıyor. Dizide taşları yerinden oynatmaya hazırlanan Gürsoy’un çekimlerine önceki günlerde başlandı. Dizi ekibine kısa sürede uyum sağlayan Gürsoy’un Elif ve Melek’in dünyasına bakışı dün akşam yayınlanan on altıncı bölümde yer aldı. Önümüzdeki günlerde seyirci karşısına çıkacak olan İlker Gürsoy, ekranların yeni fenomeni olacağa benziyor.

Yapımcılığını Green Yapım’ın üstlendiği, Fulya Yavuzoğlu ve Hale Uzuner’in yönetmenliğini yaptığı Elif hafta içi her gün 18.45’te Kanal 7 ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor. Isabella Damla Güvenilir, Selin Sezgin, Altuğ Seçkiner’in başrollerini paylaştığı dizide gizli bir aşkın meyvesi olarak dünyaya gelen minik Elif’in zorlu öyküsü anlatılıyor.

On sekizinci Bölüm:

Elif’i hayatından çıkarmak için her yöntemi deneyen Arzu yeni planlarını uygulamaya geçer. Bu kez planlarına Ayşe’yi de dâhil eden Arzu Elif’in çiftliği terk etmesi için elinden geleni yapar. Zeynep ise çok önem verdiği okulu Melek’e destek olmak için aksatmaya başlar. Bu durum Zeynep’in eğitim hayatını tehlikeye sokar. Arzu, hayatlarına giren Melek’i ortadan kaldırmak için uğraşır. Ölümcül planını devreye sokmak için harekete geçen Arzu Melek’in karşısına çıkar. Melek ise tüm olan bitenden habersiz canını kurtarmak için çabalar. Melek kurtulabilecek mi?

 

Künye:

Yönetmen: Fulya Yavuzoğlu, Halenur Uzunoğlu,

Senaryo: Rüya İstanbul, Görüntü Yönetmeni: Emre Yılmaz, Hüseyin Türkdönmez

Yapımcı: Gökhan Şahin

Oyuncular: Isabella Damla Güvenilir, Selin Sezgin, Altuğ Seçkiner, Aysun Güven, Cemre Melis Çınar, Tevfik Yapıcı, Hasan Ballıktaş, Zeynep Öğren, Gülfer Sarıgül, Emre Kıvılcım, Gülçün Tunçok , Pelin Çalışkanoğlu, Batuhan Soncul, Ozanay Alpkan, DilaraYüzer, Taliha Sonağ

Müzik: Korhan Nart

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu