Müzik

İlluminati, Beyonce ile ete kemiğe büründü! Beyonce’den çok konuşulacak itiraf

Dünyaca ünlü sanatçıların İluminati diye bilinen gizli bir tarikatla ilişkisi olduğu ve bu tarikatın etki alanının çok fazla olduğu bugüne dek hep yazıldı çizildi. Ama yazılanlar ve söylenenler hep lafta kalmıştı. Taa ki ABD’li ünlü pop şarkıcısı Beyonce Knowles’ın yaptığı açıklamaya kadar.

Beyonce, ünlü televizyoncu Oprah Winfrey’e İlluminati tarikatına üye olduğunu itiraf etti. Daha önce bu konuda sorulan sorulara cevap vermemeyi tercih eden 32 yaşındaki şarkıcının yaptığı açıklama şaşkınlık yarattı.

Beyonce, ‘Onların desteğiyle şöhrete kavuştum’ dedi. Oprah’ın ‘Sence Illuminati bütün hükümetlerin ve ekonomilerin yıkılmasını sağlayabilecek mi?’ şeklindeki sorusuna Beyonce, ‘Bekleyelim ve görelim’ cevabını verdi.

Dini hakkında ilk kez açıklama yapan Beyonce, tarikatın kendisini çok etkilediğini belirterek, “Onlar sayesinde yakışıksız tavırlarımdan arındım” diye konuştu.

Beyonce’nin açıklamayı kendi iradesiyle mi yoksa gizli tarikatın isteğiyle mi yaptığı şimdilik bilinmiyor.

Beyonce’nin gizli tarikat hakkındaki açıklamaları dikkatleri yine Illuminati sayesinde şöhreti yakalayan diğer ünlülere çekti. Konuyla ilgili dünyaca ünlü isimlerden yeni itirafların gelebileceği konuşuluyor.

Illuminati Nedir?

İlluminati, (çoğul bir sözcük olup tekili Latince: illuminatus, Türkçe: aydınlanmışlar) tarihteki adıyla Bavyeralı İlluminati, Rönesans döneminde 1 Mayıs 1776’da kurulmuş bir cemiyet. Modern İlluminati; zihin kontrolü uygulayarak, hükümetleri ve kuruluşları ele geçirerek Yeni Dünya Düzeni’ni sağlamak amacıyla hareket ettiği iddia edilen, monarşileri yıkmayı, dini inançları yok etmeyi, ulus devletleri ve vatanseverliği sonlandırarak sosyal düzeni alt üst etmeyi planladığı öne sürülen; ancak faaliyeti ve varlığı kanıtlanamamış bir yapılanmadır.  Bazı komplo teorisyenleri, İlluminati üyelerini ışığın insanları ya da aydınlanmışlar olarak addetmektedirler.(Wikipedia)

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu