ManşetMedya

İMÇ TV’nin haber müdürü gözaltına alındı

İMC TV ile ilgili şok gelişme….İMC TV’de  Haber Müdürü olarak görev yapan Hamza Aktan’ın gözaltına alındığı haber veriliyor.

Hamza Aktan’ın İstanbul Bahçelievler’de bulunan evine bu sabah yapılan polis baskını sonrası gözaltına alındığı bildiriliyor. Gözaltına alınan Hamza Aktan, Aksaray’da bulunan İstanbul İl Emniyet Müdürlüğü TEM Şube’ye götürüldüğü öğrenildi.

Destekten TR

Hamza Aktan’ın gözaltına alınmasında sosyal medya sitesi Twitter’dan yaptığı ve PKK’ya destek içeren paylaşımların rol oynadığı konuşuluyor. Gözaltına alınan Aktan’ın ifadesinin alınmaya başlandığı öğrenildi.

Destekten TR

hamza-aktan-imctv

Destekten TR

HAMZA AKTAN SERBEST BIRAKILDI

Sabah saatlerinde, Twitter’da Cizre’yle ilgili paylaşımları nedeniyle gözaltına alınan ve tutuklama talebiyle nöbetçi mahkemeye sevk edilen İmc TV Haber Müdür Hamza Aktan, adli kontrol şartıyla serbest bırakıldığı bildirildi.

Hamza Aktan’ın avukatı Dilan Öğüz Canan, sabah TSİ 05.20’de evine yapılan polis baskınında gözaltına alınan müvekkilinin ‘terör propagandası yapmakla’ suçlandığını söyledi. Aktan, çıkarıldığı mahkemede adli kontrol şartıyla serbest bırakıldığını ifade etti.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Fiyatuygun.com TR