ManşetYerli Dizi

İnadına Aşk’ın yayın gününü neden değişti?

Fox TV’den İnadına Aşk dizisiyle ilgili ilginç hamle. Fox TV yönetimi reytingi giderek düşen dizinin yayın gününü değiştirme kararı aldı. Perşembe akşamları yayınlanan dizi bundan böyle Çarşamba akşamları ekrana gelecek.

İnadına Aşk, Perşembe akşamı Kanal D’de yayınlanan Kurtlar Vadisi Pusu, Star’da yayınlanan Muhteşem Yüzyıl Kösem, Show TV’nin Asla Vazgeçmem dizileriyle O Ses Türkiye ile rekabet ediyordu.

İnadına Aşk bundan böyle TRT’nin dizisi Diriliş Ertuğrul’un zirveyi adeta parsellediği gün olan Çarşamba akşamları yayında olacak. İnadına Aşk, ayrıca Sta’ın dizisi Kara Sevda, Kanal D’nin dizisi Poyraz Karayel, ATV’de yayınlanan Eve Dönüş ile reyting rekabetine girecek.

Uzun bir süre Perşembe akşamları zirveyi zorlayan İnadına Aşk’ın reyting şoku yaşamasına Fox TV’nin müdahale etmek istediği ve gün değişimiyle diziye yeniden bir ivme kazandırmaya çalıştığı haber veriliyor.

Başrollerini Açelya Topaloğlu, Can Yaman’ın paylaştığı dizide ayrıca;  Eren Vurdem, Nilay Duru, Cem Belevi, Cevahir Turan, Taner Rumeli, Yeşim Dalgıçer ve Bilge Şen gibi oyuncular yer alıyor.

Fox TV yönetimi İnadına aşk’tan boşalan yeri yeni başlayacak olan Kördüğüm dizisini doldurmaya hazırlanıyor. Kördüğüm, 7 Ocak Perşembe günü ilk bölümüyle izleyicisiyle buluşacak.

Fox yönetimin İnadına Aşk hamlesinin hem bu dizi hem de Kördüğüm’ü nasıl reytingler açısından nasıl etkileyeceği merak ediliyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu