Yerli Dizi

İnadına Aşk’tan Defne Yalın bir yastıkta

FOX TV’nin sevilen dizisi İnadına Aşk’ta dev bir proje dikkati çekiyor. Defne ve Yalın için #biryastıktaprojesivideosu yayınlandı.

Erkekler inatçı, kadınlar inatçı, aşk hepsinden inatçı.

İnadına Aşk; aşk, sevgi, nefret ve oyunlarla dolu bir romantik komedi dizisi. Her şey Karadenizli bir ailenin kızı olan Defne’nin, Aras Teknoloji’nin yakışıklı ve çapkın patronu Yalın’ın yanında işe girmesiyle başlar. Tamamen zıt karakterler olan Defne ve Yalın’ın birbirlerinden nefret etmesi ve sürtüşmeleriyle başlayan hikaye, Defne’nin maço ağabeyi Çınar’ın müdahaleleriyle iyice karışır. Ama asıl cümbüş, Çınar’ın Yalın’ın kız kardeşi Yeşim’e aşık olmasıyla kopacaktır!

inadına aşk2Yapımcılığını Sinegraf’ın üstlendiği, başrollerinde Açelya Topaloğlu, Can Yaman, Cem Belevi olduğu ve Türkiye’nin en önemli yönetmenlerinden Osman Sınav’ın ilk romantik komedi dizisi olan İnadına Aşk her yaştan gencin gözdesi olacak. Dizinin Müziklerini de Gökhan Türkmen’in yaptığı İnadına Aşk kulakların da pasını siliyor.

Defne ve Yalın Bir Yastıkta” planının perde arkası!

İnadına Aşk’ta dün akşam yine kahkaha, eğlence, aşk ve tabii ki inat vardı. Yalın ve Defne, babaannelerinin hastalığı nedeniyle evlendiklerini Toprak’a söyleyemediler, ama en azından evlenmek istediklerini söylediler. Toprak’ın tepkisiyse bizi pek şaşırtmadı. Defne evlendiği günün sabahı abisi tarafından odasına hapsedildi. Tam Yeşim, Çınar, Leyla, Polat, Nehir, Deniz, Damla ve hatta Habibe ve Adem’in parçası olduğu çılgın kalabalığın “Defne ve Yalın Bir Yastıkta” planı tıkır tıkır işledi derken, Toprak kız isteme merasiminde herkesi şok eden o cümleyi söyledi. “Yalın Aras sana kız mız vermiyorum!”

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu